Автор Тема: Не си поръчвайте мебели от магазин \"Нова идея\"!  (Прочетена 825 пъти)

bimbo

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Поръчах мебели полско производство от въпросния магазин в началото на ноември. Естествено плащам и капаро. Срок на доставка - 30 дни. Впоследствие установявам, че става въпрос за работни дни, (за което никой не те информира до момента на сключване на договора)! ОК, таман ще пристигнат преди Коледа, си казвам аз. Каква заблуда :-(( До ден днешен мебелите ги няма. На две седмици ме лъжат, че след десетина дни ще товарят моята поръчка и ми обещават, че ще бъда компенсирана, но с какво - не е ясно - щели сме да се разберем като пристигнат мебелите. Само дето ми се струва, че като пристигнат ще ми кажат - ааа, по договор ви дължим за просрочие по 0,05% върху сумата (мизерна стойност), друга компенсация няма! Възмутително е, че търговци си позволяват такова отношение към клиентите! И за да се прекрати това - не си поръчвайте мебели от магазин \"Нова идея\"!

anna-mariya

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Не си поръчвайте мебели от магазин \"Нова идея\"!
« Отговор #1 -: Юни 02, 2010, 09:18:34 am »
НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ МЕБЕЛИ ОТ ФИРМА\"КОМФОРТ\"В ДОБРИЧ !!!!!!!!!!!
освен главоболие и безкрайно чакане на вашата поръчка друго няма да могат да ви предложат