Автор Тема: NISSAN - ИЗМАМНИЦИ !!!  (Прочетена 4866 пъти)

petrov007

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
NISSAN - ИЗМАМНИЦИ !!!
« -: Май 12, 2010, 04:35:58 pm »
Закупих си лек автомобил Нисан Патфайндър. От офиса във Варна (Мавро - ВМ), както и от сайта на Нисан става ясно, че закупувам колата с три години гаранция или 150 000 км. пробег (понастоящем гаранцията за побега е свалена на 100 000 км.).  Да ама не. Колата ми е все още в гаранционен срок, на 75 000 kм. е. От сервиза на Нисан Варна - Мавро ВМ ми казаха при последното гаранционно обслужване, че имам разбит шарнир. Казах им - ами направете го, нали е в гаранция. Отговотиха ми следното - \"Не, то окачванетто не е гаранционно\". Не знам какво по-важно има от окачването на един джип, но ако това не е гаранционно, то тогава какво е. Ако гаранцията важи само за радиото и седалките - нека това да пише в в рекламата и в сайта и в договора за покупка, а не след втората година например да те сюрпризират с някакви новости от рода на: \"Ааа, то за окачването няма гаранция, всъщност има ама е само 30 000 км. а вие сте вече на 75 000 обаче иначе е 150 000 ама засега я намалиха на 100 000  ама за вас е 30 000. Обидно е за клиента.

fanchul

• Новак
  • *
  • Публикации: 42
    • Профил
NISSAN - ИЗМАМНИЦИ !!!
« Отговор #1 -: Май 13, 2010, 03:20:20 pm »
Сигурен ли сте, че никъде в договора или в условията не е написано кои части са гаранционни?  Ако не присъства никъде, значи можете да отправите оплакване. Би трябвало от самата фирма да ви кажат още при закупуването какво се включва в гаранцията, но аз лично не знаех че гаранция имат само определени части от автомобила...