Автор Тема: За нищо на света не купувайте каквото и да е от JAR computers  (Прочетена 1181 пъти)

belzeebul

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Преди около година и половина,закупих от въпросната фирма(JAR computers-офисът в град Видин)компютърна система.След около 2-3месеца започнаха проблеми с компютъра.След няколко часа работа започва да забива или да работи много бавно и в крайна сметка забива отново,като в някой случай въобще не можеше да се стартира.Отнесох го веднаж в офисът на фирмата,там постоя около седмица и мисе обадиха да си го взема.Когато си го взех ми казаха че им дължа 20лв. за ремонта(компютърът все още беше в гаранционен срок),те ми казаха че този ремонт не влизал в условията на гаранцията.Когато се прибрах видях,че бяха инсталирали нелицензиран(пиратски)софтуер.След няколко седмици проблемите започнаха отново.Занесох отново компютъра на ремонт.След като го взех отново,се оказа че отново нищо не беше направено в насока решаване на проблема.И така около десетина пъти за няколко месеца.Като непосредствено дадох пари за нова видеокарта,за нов вентилатор и това все в гаранционния срок.Като при всичките тези ремонти ми отказваха да издадат какъвто и да е документ за ремонт.Накрая най-нагло ми заявиха,че имало проблем в захранването и трябвало да съм си купил друго със 100лв. по-скъпо,а няколко месеца по-рано ми бяха подменили вече захранването с уж най-доброто.Тогава вече реших(2 месеца преди да изтече гаранционния срок) да изпратя компютъра на ремонт в софийския офис.В крайна сметка когато си го получих обратно,бяха ми сменили дънната платка с такава на половината цена.Но поне бяха приложили документ за ремонта.Компютърът ми работи нормално около 3месеца преди отново да започнат началните проблеми.
Вече гаранционната карта ми е изтекла и ми е ясно,че не мога да получа работещ компютър,или да разчитам на JAR computers за каквото и да е.Но горещо се надявам всеки,който е решил да си купи дори подложка за мишка от тази тъй наречена фирма,да се разубеди и да я избягва на всяка цена.

1111

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
голям си калъф........няма значение откъде купуваш резултата винаги ще е един и същ.........при теб проблема не е в компютърното а в задкомпютърното устройство........

severfen

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
1111 напълно съм съгласен с теб.

belzeebul

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Явно служителите на JARcomputers са подели някаква кампания по форумите.Хайде  да не споменавам как пробутвате дефектни компоненти като нови.Както виждам не съм единственият изгорял с ваш продукт,само се надявам за в бъдеще вашата мошеническа фирмичка да влезе в криминалните хроники,където й е мястото!!!