Автор Тема: Матраци DORMEO по интернет лъжа и измама.  (Прочетена 43964 пъти)

nilovi

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Матраци DORMEO по интернет лъжа и измама.
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2011, 10:23:27 am »
След всичко това, защо не разгледате продуктите на фирма Блян - на подобни цени са, фирмата има дългогодишен опит, а и имат доста награди. Не правя реклама, а съм просто доволен клиент. Често отсядам по различни хотели и дълго време трупах впечатления за различните марки. Спокойно мога да кажа, че най-добре съм спал на матраците с тази марка и то на по-евтините им модели. След като за себе си бях убеден, че това е матракът, си поръчах от луксозната им серия 1001 нощ матрак Алое Вера/10 години гаранция/*. Ще се учудите, колко много дистрибутори имат в страната. Моят си го поръчах в Русе, чрез \"Стефани стил\", от които си взех и леглото. Изключително точни и коректни - въпреки, че имаха леглото като мостра, ме помолиха да почакам да направят ново, тъй като било възможно мострата да е повредена от излагането. Ангажираха се и с доставката на матрака, без допълнителни ангажименти от мая страна. И така точно на 14-ия уговорен от поръчката ден се изсипаха 5 човека - 3-ма \"хамали\" и 2-ма монтажници. За половин час всичко беше готово. А за матракът просто няма смисъл да коментирам - дай боже всеки да може да си позволи подобен. Всъщност не забравяйте, че матрак не се избира по впечатленията на приятели и познати - не си ли спал поне една нощ на него, моят съвет - не рискувай -колкото и хубави неща да си чувал за него. Но вие си знаете. Радвам се, че има такива сайтове, в които може да се споделя опит и впечатления от различни фирми и продукти.

Галина Хайдар

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #16 -: Август 02, 2011, 04:30:37 pm »
Дормео! Вече никога... Обаждах се няколко пъти по зададения от Дормео телефон. Правих поръчка. Всеки път разговора завършваше с ,,Ние ще Ви се обадим\" и записват телефони за връзка. След това отидох на място в едни от магазините им - отново записаха поръчката , взеха телефони за връзка и отново тягостно чакане... Да им даваш парите си, а те да не ги искат? Значи има нещо сбъркано, нали?

Sterimar Sterimar

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #17 -: Април 11, 2012, 02:36:27 am »
вие сте идиоти 1000 лв за матрак   хахахахахахахахах баба ви все на дормео е спала. не мога да повярвам 4е сте такива балъци .  Боже само в нета ли са тези ид.

Sterimar Sterimar

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #18 -: Април 11, 2012, 02:37:07 am »
пътува от usa  xaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax с кой акъл си ?