Автор Тема: Ако искате \"качествен български\" куфар купете си от......  (Прочетена 3008 пъти)

budo

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Купих си 2 големи куфара и една чанта от фирмения магазин на Гранд Гепард, Варна. Още на следващия ден от покупката трябваше да изпратя детето за 5 дни на международна среща в Македония. Подредихме дрешките, като в куфара остана доста място. До тук - чудесно...Но още същия ден повдигайки новия куфар за да го качим в автобуса - дръжката остана в ръцете ни. Нямаше време за никакви действия и детето, трябваше да тръгне. Няма да описвам неудобството, което е преживяло през цялото време. Скоро ми предстои да изпратя дъщеря си, като представител на България във Вашингтон. Тя е само на 16 и за нищо на света не си представям да пътува с куфарите на Гранд Гепард. Когато занесох куфара в магазина, ми казаха, че нищо не се е случило - просто ше го оправят и готово...., като освен това ме обвиниха, че куфарът е бил препълнен, та чак стоманента шина се изкривила....Представете си какво ще стане с куфара ако наистина се напълни с 20 кг. багаж, каквото е неговото предназначение всъщност. С този разказ искам да изразя голямото си разочарование от качеството на стоките, които произвежда фирмата и да помогна на други хора да направят правилния избор.

ninany

• Новак
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
Имам подобен горчив опит с два различни куфара на два различни производителя. Моля, кажете кои са качествени.

vesela georgieva

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ако искате \"качествен български\" куфар купете си от......
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2011, 04:47:08 pm »
Ако вашите куфари се нуждаят от ремонт и търсите място, където да ги поправят качествено и на достъпни цени ви препоръчвам ателието, което случайно открих, посетих и останах много доволна - то се намира в кв.\"Бели Брези\", бл.34 - 35 /в прохода между двата блока/,гр.София. Поръчките се изпълняват бързо - за около 5 дена, но което е по-важно - и качествено. Моят куфар беше със счупени платформа, дръжка и блокиращ механизъм. Оправиха го и изпълнението беше много добро. Желая им успех!
« Последна редакция: Октомври 13, 2011, 04:51:05 pm от v.georgieva »

Павел Ганев

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ако искате \"качествен български\" куфар купете си от......
« Отговор #3 -: Декември 21, 2011, 02:22:02 pm »
кои са качествени ли - ами мисля, че на нашия пазар само на Samsonite. Скъпички са, но определено си струват парите, особено ако пътувате доста (като мен)...