Автор Тема: Интернет пазаруване  (Прочетена 2025 пъти)

fanchul

• Новак
  • *
  • Публикации: 42
    • Профил
Интернет пазаруване
« -: Август 06, 2010, 01:39:00 pm »
Жена ви си е купила скъпо яке от интернет магазин. За съжаление, когато го доставят, тя вижда, че не съответства на якето от картинката на сайта. Какво да правим сега?

За повече подробности, кликнете тук.
« Последна редакция: Август 06, 2010, 01:39:33 pm от fanchul »

mikile

• Новак
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Интернет пазаруване
« Отговор #1 -: Декември 11, 2011, 08:37:23 am »
Реших да си купя пералня от Техно микс,разглеждайки техния сайт ми направи впечатление,че в десния ъгъл на сайта си имат реклама,че за всички закупени стоки онлайн има 5% отстъпка и тази отстъпка не важи за стоки в промоция.Модела пералня,който искам да поръчам по-никакъв начин не можах да разбера,че е в промоция,защото нямаше две цени,както много от другите модели и реших да направя официално запитване към Техно микс:
-Интересува ме казана от Инокс ли е или само барабана и дали 5% намаление важи за този модел при пазаруване онлайн и под пазаруване онлайн,какво да разбирам- наложен платеж,Банков превод или през системата Борика.
При което получих следния отговор:
-Здравейте
Казана е от инокс.
5% не важи в случая, цената е по-ниска от база – 5%
Когато поръчате продукт. Имате избор за начини на плащане
Поздрави: техно-микс
Разглеждайки по-подробно сайта ми направи впечатление,че много други уреди,който не бяха в промоция и добавяйки ги в пазарската кошница по-никакъв начин системата не намаляваше цената с 5%.
Мойто мнение е че държавата трябва да е доста по-активна по отношение на такъв тип подвеждаща информация,а не както става напоследък задължителната по-закон информация относно държава производител в много вериги е заменена с LG груп или Sang груп и т.н.т.
Тъй като ме интересува единственно пералня реших да направя ново запитване към Техно микс по какъв разбираем начин за нас потребителите се разбира за кои модели важи 5% отстъпка за пазаруване онлайн,но така и не получих отговор по-този въпрос.
« Последна редакция: Декември 11, 2011, 01:44:00 pm от mikile »

Светослав Рабаджийски

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Интернет пазаруване
« Отговор #2 -: Април 27, 2017, 12:57:42 pm »
Ето този сайт може да разгледате ако ви трябват дамски рокли http://www.jordannis.com/ има доста добри модели.