Автор Тема: Проблеми в системата на МТЕЛ  (Прочетена 8909 пъти)

Sheko

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проблеми в системата на МТЕЛ
« Отговор #60 -: Ноември 22, 2010, 02:41:14 pm »
Немога да разбера при толкова недоволни хора защо институцийте не са самосезираат.Имам чуството че М-тел са някакви богове и никой неможе да им държи сметка.

bloucester

• Гост
« Отговор #61 -: Ноември 22, 2010, 06:37:57 pm »
В деня, в който българският съд се самосезира и повдигне дело срещу Мтел за (системно) нарушаване на правата на потребителите, аз ще се прекръстя на каквото име ми изберете.

djoker

• Новак
  • *
  • Публикации: 18
    • Профил
« Отговор #62 -: Ноември 22, 2010, 08:33:55 pm »
bloucester внимавай какво си пожелаваш, да не ти се наложи утре да си сменяш името.
На прага на съда съм вече, вероятно до ден два ще имам развитие ;)

SLAVIPSIHARA

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #63 -: Ноември 23, 2010, 01:21:08 pm »
Прочетох мненията ,посмях се и разбрах колко жалки са хората всъщност.Малко да ви пипнат системата в която живеете и полудявате.Толкова сте зависими от тая система,че не знам как не се е стигнало до масови самоубийства още ,защото видиш ли нямам фактура 3 месеца.Търсите си права,които някой ви е излъгал ,че имате.Единственото ви истинско право е правото на свободна воля и естествено никой не упражнява.Изключете си телефоните примерно 1 000 000 човека и не плащайте.Ама не - нали вие без телефони не можете ,вие сте клиенти ,вие си плащате и вас ви манипулират и мачкат кой както си иска.Щели да съдят М-тел - та да подхраните същата система още малко с парички за адвокати ,за дела ,които със сигурност са загубени още преди да почнат.Нали разбирате,че за такива компании съд няма ако ще всички доказателства на света да имате.И М-тел да кажат: ето съдиха ни, невинни сме и сме супер и да станат още по-силни и още повече да ви мачкат.Вие си мислите ,че тва е баница - режеш ядеш.
Така,че ако искате нещо - трябва всички да съберат и ние да мачкаме системата ,а не тя нас.

djoker

• Новак
  • *
  • Публикации: 18
    • Профил
« Отговор #64 -: Ноември 23, 2010, 03:19:55 pm »
ха ха ха
а след това спрете да ползвате вода, ток, парно, въздух и да се върнем при Барни и Уилма в каменната ера ;)

Expert

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
« Отговор #65 -: Ноември 23, 2010, 08:16:39 pm »
Всички мобилни оператори са мафиотски структури. Независимо, че имат различни имена, тактиката е една и съща - да мамят и ограбват клиентите си. Ако се информирате повече, ще узнаете, че всички тези компании имат недокументирани споразумения да не си пречат на пазара, а да възприемат тактики, с които всяка такава структура да печели. Всички те имат далеч на върха на пирамидата общи собственици.

М-тел са особено арогантни към своите клиенти. Вече имах немалко проблеми с тази разбойническа структура. Претърпях значителни финансови и други щети поради неосигурено покритие (и до момента) в централен квартал на София. Какво да ви кажа - австрийски собственици. Правете си сами изводите ...

Основният извод е - не ставайте клиенти на мобилните оператори, не подписвайте никакви договори с никоя от тези бандитски компании !!!!!!!!
Ако ви се налага да ползвате мобилен апарат, купете си предплатена карта, но не подписвайте договор !!!!!!!!! Разговор през предплатена карта при Вивател е по-евтин от разговор при някои техни бизнес-абонаменти и многократно по-евтин от разговорите на М-Тел. Проклети да са МТел, проклети всички мобилни оператори !!!!!!

bedronka

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #66 -: Декември 13, 2010, 01:14:40 pm »
Здравейте не знам какво трябва да направя след като вече минаха два месеца от като подадох молба за праминаване от мтел към виваком.постоянно ходя по магазиниите на мтел званя на оператора и всеки вика ,че не може да направи нищо.два месеца вече. към кой да се обърна вече незнам.