Автор Тема: Интернет покупка не пристигна...  (Прочетена 984 пъти)

boby1991

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Интернет покупка не пристигна...
« -: Ноември 04, 2010, 01:20:16 pm »
Здравейте,
от София съм на 19 години. Пазарувал съм 3-4 пъти от САЩ. Пазарувал съм от едно и също мясно винаги. От Америка ми изпращат пратката чрез Air mail  и след около 10-тина дни ( наи- много ) от пощата ми изпращат една бележка, с нея и с личната ми карта ми дават колета в пощенския клон.

Проблема е следния на 18 октомври съм пуснал поръчката, до днес са изминали 18 дни, но пратката се бави . Ходих 2 пъти до пощата зада проверя все пак дали колета не е там, но уви...
В сайта на Бългаски Пощи има 2 телефона, звъннях, но никой не отговаря. Написъх им и един e-mail, в който съм си представил проблема и моля за някакво съдеисвие, но пак без отговор.

Ще съм Ви много благодарен ако ми дадете някакъв съвет за това как да постъщя и къде да си търся правата.

severfen

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
Интернет покупка не пристигна...
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2010, 03:35:58 pm »
Свържи се с търговеца. Вземи от него \"tracking number\" и провери къде е пратката. С този номер дори в саита на Български Пощи можеш да провериш дали е пристигала стока в БГ с този номер. Помоли търговеца за американския саит в които да провериш до къде е пратката.