Автор Тема: Акумулаторна инвалидна количка  (Прочетена 625 пъти)

Гаврил

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Акумулаторна инвалидна количка
« -: Ноември 15, 2010, 11:19:48 am »
На 15.11.2009 г.взех акумулаторна инвалидна количка ,такава каквато ми се полага на всеки 5 години.Социалните дават малко над 3000 лв и аз да си намеря фирма от която да я взема.Открих в интернет фирмата \"Воев\".Поръчах оттам една количка Express 2000.Това лято имах проблем с джойстика ,количката е в гаранция и ми взеха 50 лв за поправката.В информацията за нея пише ,че акумулаторите издържат до 27 км с едно зареждане.Но какво се оказа!?Още от началото не можеше да изкара и половината а сега вече държи не повече от два километра грубо казано...На няколко пъти се свързах с горепосочената фирма оттам ми отговарят ,че може да има проблем с електрическите връзки и да ги проверим.Направихме го ,на са си добре.Какво да правя сега?Някакъв начин да я върна или нещо подобно?

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
Акумулаторна инвалидна количка
« Отговор #1 -: Ноември 15, 2010, 10:01:08 pm »
Т.нар. \"информация\" официален документ ли е - има ли подпис, печат, или е като листовка, която може да се извади на всеки 2-ри компютър?

Какво пише - че издържат акумулаторите \"ДО\" 27 км, или че издържат 27 км - все пак има разлика?

Ако фирмата сама не се хване да си оправи качеството на количките или поне да не пуска заблуждаващи реклами - май няма кой друг . . .

Оплачете се по форумите, в Комисията за потребителите, в ТЕЛК, в Комисията за защита на конкуренцията (това последното е най-действащо - налагат здрави глоби за ПОДВЕЖДАЩА РЕКЛАМА !)