Автор Тема: СМС ЗА МИЛИОНИ, ИЗМАМНИЦИ  (Прочетена 1155 пъти)

rum4i

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
СМС ЗА МИЛИОНИ, ИЗМАМНИЦИ
« -: Ноември 17, 2010, 03:20:17 pm »
НЕ ПУСКАЙТЕ СМС-И.Подобни игри са такива измами за хората. Искам да подема инициатива с други хора, които са измамени в тази игра от Мтел да ни върнат парите за пуснатите смс-и.
 Докато се усетя и вече бях пуснала няколко смс-а, за да си \"пробвам късмета\". Само че в смс се казваше, че играя за колата, а вечерта всъщност се теглеха парите, или обратно.Но понеже тегленето и даването на наградата става много бързо, минава време докато човек се усети.Вече съм убедена, че подобни игри са абсолютна измама.

sgatanasova

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #1 -: Декември 14, 2010, 01:37:39 pm »
Ние всъщност спечелихме от играта, но се указа, че получаването на наградата е абсолютна мъка. По-скоро целят да не си потърсиш наградата, ако изобщо си спечелил нещо.

Доре

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 10:46:19 pm »
В началото на м. 09.2010г. се развали колата ни,
която баща ми, 78годишен пенсионер кара. Бяхме с него в с. Розово когато
от м.т-ни почнаха да валят смс-си да се регистрираме безплатно с ЕГН на
9999. Те бяха толкова чести и настойчиви, че биха объркали и подвели
всеки, да не говорим за 78г.старец,комуто му се е развалила колата. Баща
 ми започнал да играе без да зная аз. Той също не е знаел за кого
изпраща смс защото не е подадена информация, кой организира играта, кога
 и къде се теглят печалившите . Само многократни примамващи и подвеждащи
 смс с уверението че си спечелил и си победител.Към края на м.09. му
пишат, че трябва да следи НТ в18и20ч. Междувремено аз погледнах една
реклама и видях че става въпрос за смс за милиони. Потърсих в интернет и
намерих сайта на играта. Правилата ми се сториха много съмнителни и
некорекни. Съобщих това на моя баща, който иначе емного начетен,
електроинженер е, но миказаче вече бил изпратил мого СМС. Даже една
вечер Н.К. му се обажда и му казва, че е спечелил 20000лв. Само трябва
да отговори на 3въпроса. Това е дирекно . Но после му казва че ще му ги
 изпрати с смс. Това още повече амбицира възрастния ми баща.Междувременно искахме информация от Мтел за текущите сметки, но ни отговяряха че не могат да дадат такава. Така почти  4месеца. Татко пущаше смс, а Н.К. му се обаждаше да му каже как ще му се промени живота при спечелени 20, 30, или 100 хил.л.На24.01.2011г татко сяда да пуска поредния смс. Но се оказва че моб. му тел му е изключен двустранно. Обади се от моя тел. наоператор и оттам му отговариха, че му бил превишен лимита  изатова го изключват. Отидохме в магазин на Мтел и отам ни обясниха, че лимита е превишен с 623лв. и  за да се пусне телефона трябва да внесем поне 630лв.зада останат поне 7лв.за разговори Ние внесохме640лв. и ни увериха че тел. ще ни бъде включен след 2ч. Но това не стана и пак се обадихме на +88 Същия оператор от предната вечер обясни че е трябвало да се внесат 700лв. макар когато погледнах общите условия там се казва, че 1ден преди дасе спре тел. се изпраща предупредителен смс, че е превишен лимитът и че се внася сума гарантираща сумата с която се е надвишил кредитния лимит и след това се пуска телефона.  решихме да внесем 60лв.,тъй като татко беше събрал около116милиарда 490мил.т./всеки човек изманиполиран по този начин би постъпил така/ но когато отидохме да внесем сумата се постави още едно условие за да ни бъде пуснат тел. .неплатена фактура за която ние не бяхме уведомени нито по пощата нито по телефона. На баща ми, който е достоен човек,и цял живот е изкарвал доходите си по достоен начин, му се видя много рекета, който МТел и Н.К. му прилагат и затова се отказа да изпълни поредното условие. Той се почуства унизен и манипулиран Така изгуби горнитеточки /условията в играта/ и възможността от сигурна награда /по думите те на Н.К.в едно от обажданията му към тзи тел. номер, който беше спрян двустранно. Междувременно другия телефон, който,също би трябвало да бъде спрян за неплатена сметка /двата телефона са на на един тарифен план- комбина/  продължаваше да работи и след едно предупредително съобщение от наша страна, до9999, телефона 0885728129. регистриран в играта неможе да участвува, не по наша вина в него,в другия т.е.моя тел. се появи съобщение, че може да се играе и се получаваха като бонус милиони точки/ татко се регистрира от моя  тел. за да види равнопоставеността между многобройните телефонни регистрации много порано/ , но когато по първия тел му даваха милиони т. като бонус за верен отговор, то по омоя му даваха 10т. Затова той отначалото не отговори на нито един въпрос. Започна да играе по 2-я тел. от 28.012011г.след подвеждащо обаждане, че с постоянството си е  в играта е сигурен победител в последната фаза на играта  Натрупа около 8милиарда точки, и му беспрян телефона,2дни преди финала на играта/междувременно се получи лично съобщение от Н.К. че трябва да играе защото той е- баща ми е сигурен победител/  заради пак превишен лимит уж! Но този път едностранно. Странно защо този тел. работеше? Не били трябвало да бъде изключен още на 24. заедно за неплатена сметка/ 2та тел са в план комбина от Мтел. Защо се изключи 1 тел. двустрано с толкова набрани точки. Защо не изключиха въпросния тел. за превишен лимит или за неплатена сметка през педишните 3месеца. Защо моя телефон, равнопоставен с другия не бе изключен на 24.01.  И куп други въпроси.Моля Ви отговорете ми .Както Ви казах моя баща  е достоен човек и през целия си живот е постъпвал само достойно. Никога ама  никога не е влизал в тото пункт. Не знае дори къде се намират те Как се е подвел и започнал да играе просто не мога да си отговоря.Бяхме говорили , че ще си платим дори огромните сметки даже и да не се спечели. Но при тези обстоятелства с е чустваме омерзени и маниполирани   тел.0898658406 или на тел.0878332734 или на емейл:doreto1@dir.bg, skype dolito20, за да ми отговорите имаме ли нарушени права и къде трябва да си ги потърсим

pavel0716

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2011, 05:42:29 pm »
Имаше една песен-....и балъци за милиони.За съжаление няма да ни доиде акъла-все чакаме някой друг да свърши нашата работа......и докато продължава това нас вече може би ще ни има само в историята.....имало едно време едно славно племе..