Автор Тема: Дефектен GSM  (Прочетена 1800 пъти)

dimitrachko

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Дефектен GSM
« -: Декември 04, 2010, 12:23:38 pm »
Здравейте.Преди около година и шест месеца си купух GSM от магазин на М-тел.От около шест месеца непрекъснато ходя до централня им сервиз да си давам телефона на ремонт.До сега съм го носил четри пъти и продалжава да дава същия проблем който даваше и преди ремонтите.Попитах в сервиза какво трябва да направя за да ми бъде сменен телефона и те ми отговориха,че трябва да напиша жалба.Пуснах си жалбата и отговора след един месец беше,че в сервиза не са открити проблеми по телефона но в същото време са го ремонтирали.Моля посъветвайте ме как да постъпя.

boqn

• Новак
  • *
    • Профил
Дефектен GSM
« Отговор #1 -: Декември 09, 2010, 08:32:15 pm »
здравеите ас сашто имам дефектен телефон,точно преди година си купих телефон привилег тв3 но ми прави постоянно проблеми с обхвата,на 3-тия ден го дадах за прав пат за поправка,смениха ми го но и тои има саштият дефект,и така вече за 4-ти пат го давам,всеки пат когато го дам им казвам или да ми го сменят с друг или с друга марка или да ми варнат парите но бес никакъв резолтат винаги го отремонтират(бес никаква разлика пак му се губи обхвата)посаветваите ме какво да направя

MirМир

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Дефектен GSM
« Отговор #2 -: Декември 09, 2010, 08:41:50 pm »
Отиваш в Полицията!Те ще те защитят. Бат\' Цецо е налиния!

debeliq81

• Новак
  • *
    • Профил
Дефектен GSM
« Отговор #3 -: Декември 10, 2010, 09:22:24 am »
здравейте аз има същия проблем като колегите ми 3 пъти телефона ми беше за ремонт в глобул,гаранционен е но то с това носене при тях гаранцията така ще си мине последният пат преди 7 дни им казах че искам смяна на телефона и те го написаха като препорака за сервиза кажете ми ако можете какво мога да направя ако не искат да го подменят с нов ами уж пак го ремонтират много ще сам благодарен за съвета защото ми писна да стоя без телефон.Благодаря ви за съвета предварително!!!!!

YoSi

• Новак
  • *
    • Профил
Дефектен GSM
« Отговор #4 -: Март 07, 2011, 03:51:10 pm »
ami za6to ne opitate v otdel za6tita na potrebitelq :)))