Автор Тема: Проблем със сервиз  (Прочетена 929 пъти)

adito25

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проблем със сервиз
« -: Декември 14, 2010, 12:43:47 am »
Здравейте незная дали точно към тази тема съм..дори незная към коя да пиша..на 01.11 си дадох фотоапарата на ремонт в сервиза..отговарящ за него..вече с изтекла гаранция..но не е проблем ще си заплатим нещата..с момичето разговарях за мен много важно беше да е готов до 03.12..тя каза \" ООо никакъв проблем ремонта е м/у 20 дни и един месец\"и аз се успокоих..оставих го ...към края на 11месец се обаждам..той бил изпратех в Германия още не се знаело колко ще е ремонта какво му е никой нищо незнае..не се знае и кога ще е при нас.На следващият ден ми се обажда един любезен господин от сервиза и ми казва как са повече неща от очакваното и сумата която говорихме вече е 2-на и дали да го правят казах му да ..няма проблеми..просто да стане бързо той ми отговори че за 3 няма как но до 10 та даже и по-рано ще си го вземем..днес е 13.12 ..и няма ни вест ни кост..НЕзная..какви са ни правата..аз може и да не го взема тая година..имам 2 малки бебета няма да имат снимки от 1-вата им Коледа...Някой може ли да ме посъветва какво да правя
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 12:43:57 am от adito25 »

bloucester

• Гост
Проблем със сервиз
« Отговор #1 -: Декември 14, 2010, 12:17:08 pm »
Вземете фотоапарат на заем от някой приятел, за да не си провалите Коледата... Относно сервиза, заслужава ли си сумата за ремонта спрямо цената на самия фотоапарат? Ако не, след като те не са постъпили коректно, не виждам какво ви спира и вас. Отидете и им кажете, че след като са се забавили толкова много време, си го искате обратно без да е отремонтиран.

vankata_we

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проблем със сервиз
« Отговор #2 -: Декември 15, 2010, 04:10:21 pm »
по бтв вървеше реклама, само че без подробности. ако ти забавят ремонта повече от месец и не могат да поправят стоката са длъжни да ти върнат сумата на стоката. предполагам това въжи за продукти, които са в гаранция.въпросът ми е имам дадено аудио CD, дали ще ми върнат парите за него ако го забавят повече от месец и не ми го оправят или това се отнася само за отделни случаи?
а относно въпроса на adito25... доста кофти. аз бих вдигнал голяма врява!