Автор Тема: Тотал ТВ - оплакване!  (Прочетена 1089 пъти)

ladyM

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Тотал ТВ - оплакване!
« -: Декември 15, 2010, 07:55:31 pm »
Здравейте, от половин година сме абонати на въпросната цифрова ТВ / предишно име Ай ти ви партнер/ , имаме едногодишен договор. От самото начало започнаха проблемите - забива, накъсва, блокира и общо взето нищо не можем да изгледаме докрай , дори и новините. Рестартирам приемника поне по 3-4 пъти на ден, но и това не помага, когато забие... Обадих се няколко пъти и накрая ме накараха да го нося на ремонт приемника... След като съпругът ми го занесе там му казали, че са си такива самите приемници били  китайски боклуци и нищо не можели да направят... Пак се обадих след като проблемите с приемника и сигнала продължават... Казах им че не съм доволна и искам да си прекратя договора, те ми отговориха, че може да си прекратя договора САМО СЛЕД КАТО СИ ПЛАТЯ ВСИЧКИ ВНОСКИ ДО КРАЯ НА ДОГОВОРА! Аз им обясних, че това не е своеволие от моя страна, а просто плащам за некачествена / меко казано/ ТВ. При което ми казаха, че щели да се свържат с мен...и до момента си чакам вече една седмица, а идва време да платя месечната такса... Просто не знам как да процедирам, ще пусна официална жалба и мисля, че имам право да не плащам, а те ако искат да идват и да си прибират оборудването...
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 09:26:37 pm от ladyM »