Автор Тема: Проблеми с Т Маркет  (Прочетена 38371 пъти)

zizu

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
borka ne 4e ne6to,ama i nie klientite sme edni ovce.Vzimame ne6to vadi me go ,no nikoga ne sme goostavili  tam ot kadeto sme go vzeli.Kolkoto do higiena nedei da govori6 za6toto ne si zapoznat s ne6tata.Pak ne e i vuspitano da govori6 taka za horata.To ne se znae ti kolko puti vliza6 v banqta no ni6to.a i kogato zapo4ne6 rabota i ne 4aka6 mama i tate da ti davatpari 6te razbere6 kakvoe i 6te si na drugo mnenie.

carlyangel

• Новак
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
до tsvl 01.01.2009 и до другите,които се оплакват от Т-Маркет.
Искам да ви попитам нещо.След като не сте доволни от нищо в тази верига,защо изобщо влизате и пазарувате оттам?!Защото въпреки,че госпожата се оплаква от буби в мюслито и тем подобни,всеки ден е първа пушка в магазина?Абсолютно всеки ден почти я гледам пак там..всички сте един дол дренки.Само знаете да мрънкате ама пак тровите нервите на служителите с вечните си оплаквания,криви физиономии и скандали.И защо се получава така?Ами защото там е по-евтинко,като за вашия джоб,защото къде ще намерите вие кисело мляко по 40 ст. или пък сирене по 2.99 лв.?Големи претенции,а малки възможности.Ами като искате да ви охажват и да ви обръщат повече внимание на безмозъчните претенции,ходете в скъпите супермаркети какво търсите в Т-Маркет? Това е верига магазини за НИСКИ ЦЕНИ И ИКОНОМИЧНО ПАЗАРУВАНЕ следователно не може да се очаква да ви пълнят продуктите в торби и да ви лижат задника с извинение...пък и като гледам хич не им липсва работа..сами казвате,че пред касите се вият опашки,при положение,че работят повече от 1 каса.. значи има клиенти.Така че на който не му оттърва има един надпис ИЗХОД....
« Последна редакция: Февруари 10, 2009, 01:51:20 pm от carlyangel »

oj

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
И аз съм възмутена от Т-маркет в Дървеница. От лошото обслужване и особено от нехигиеничния щанд за месо. Сега виждам, че преди година и половина и други хора са се оплаквали. Очевидно нищо не се е променило.
Единственото, което АЗ мога и промених вече е, че спрях да ходя в този магазин.

Iuliq_

• Новак
  • *
    • Профил
Zdraveite, az rabotq v druga veriga v grad Sofiq,no sam ot gr. Lom,i si podadoh dukomentite v T-market v Lom,no razbrah,che tam vsichko e s vraski i,che vseki e chovek na nqkoi.  Hora koito ne sa kompetentni v tazi sfera sa naznacheni za upraviteli,i haber si nqmat ot tazi rabota.                             V nai-golqmata hranitelna veriga v Sofiq edin marchandaizer   mnogo  dobre znae kak se raboti v takav magazin.

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
ТМАРКЕТ
« Отговор #34 -: Май 14, 2009, 09:21:20 pm »
Имаше наскоро по етикет италиански шунки на доста ниски цени и бяха доста вкусни в добавка на ниската цена.
Днес обаче взех \"луканка\" Оптима. Не за друго, реших да я пробвам дали има нещо общо с клевърските. Чудих се дали сушеницата или луканката. Първата ми беше по-неугледна тъй като беше с нарязана вече. Е, луканката на вид биваше, но на вкус не бих казал. След поизпичане пак нещо й куца в примесите. Та идеята ми е който е решил да я тества да има все пак едно наум.
Няма лоша реклама, просто споделям личен опит :)

mnenie

• Новак
  • *
    • Профил
ТМАРКЕТ
« Отговор #35 -: Май 26, 2009, 07:15:59 pm »
Магазина T-Маркет в Люлин е хигиеничен и пуска хубави промоции. Заповядайте тук, хора от други квартали идват даже. То положението със зеленчуците и плодовете е зле и в другите хипермаркети - скъпи и застояли. Тях - от Женския пазар, но с много внимание, защото в чантите пробутват много брак.

leiyon

• Новак
  • *
    • Профил
Аз съм от Лом.Икономист съм кандидатствах за работа в Т-Маркет преди около 4 месеца(непосредствено преди откриването му) На касата работят хора които нямат понятие как се работи с пари, купони и техника :д Пазарувам с 2 вида купони мойте и на съпруга ми.Касиерката (младо момиче на около 19-20) при подаване от моя страна на купоните много учудено ме погледна и ме попита \'\'Ама аз какво ще правя сега с тези купони като са различни?\'\' При което аз едва не припаднах от смях.Нали са една и съща сума независимо от разликата във фирмите? Първо описваш едните моето момиче и после другите.Но тя повика  на помощ още две също толкова \'\'умни\'\' касиерки.Стоките са добри с изключение на някои.Чистотата е на ниво стоките са подредени (изключваме случаите с забравени или липсващи понякога етикети). Само дето персонала куца отвсякъде и са толкова прости и тъпи,че немогат да разберат половин час примерно кой бонбони си си купил :)
« Последна редакция: Май 28, 2009, 06:20:44 pm от leiyon »

реалист

• Новак
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
аз също пазарувам в магазина им в пловдив . найстина са много натоварени има много хора . всимала съм мляко на различни марки от там но тези с промоцийте на марка слънчев вкус по около 40 ст. е боклук както и другите продукти на тази марка маргарин сирене и кашкавал и други . да по -евтини са но не стават за ядене. а другите неща са си наред пак на нормална цена.
 вярно няма чудеса на половин цена но тези стоки са за зарибяване щото ти влизаш за едно а по малко от20 30 левчета не оставям.
бях си купувала едни витамини отдолу пише цена 0,99 а после на белешката пише 3 лева. след около две седмитци още не беше коригирана цената аз споменах на служител да си я  коригират защото така хората се заблуждават.
 вечер в пика на пазаруване една или максимум две каси работят .
хората се изнервят и касиерките също те не са виновни жените то трябва да се реши отгоре.
 а и пред касите нали има стори нехранителни на тях не винаги може да се разбере колко струват.да се сложат едни надписи на артикулите с лишчета с цени на кошовете и да се изредят артикулите няма смисал на артикулите по отделно да се слагат по 1 2  или 3 цени защото някой ги намалят и после тези стикери падат и никой не знае колко струват а и каде да тарся някои да питам то само касиерите а ма те си имат работа т .е. това не им е работата.
чадърите незнам дали са без кодове но преди известно време бяха не можеха да ми го маркират на касата и касиерката ме варна да взема друг но и тои нямаше код и ме накара да го занеса пак от  стилажа защото няма как да ми го продаде .е от тогава не съм пробвала да си купя .
 иначе нещата сам и на добра цена.

siika

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
tezi ot tehnomarket sa izrodi i tolkova ne kompetentni 4e nqmam dumi kato po4na ot prodava4i ,upraviteli ta do ofisa im.palni kurvi i putki zaspali.boje ne pazaruvaite ot tqh

carlyangel

• Новак
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
siika тук пък кой ти говори за Техномаркет бе душа?става дума за Т-маркет!!!Ами много е натоварено да,но сега ще стане и по-зле,понеже съкращават бройката на касиерките и ще са само по 2 максимум,тъй,че свиквайте навалиците.Оплакванията си подавайте към централата на фирмата...Не говоря само за тукашния Т-маркет в Пловдив,а като цяло за всички
« Последна редакция: Юни 20, 2009, 01:13:32 pm от carlyangel »

vivan

• Новак
  • *
    • Профил
ТМАРКЕТ
« Отговор #40 -: Юни 30, 2009, 08:08:11 pm »
В /Т маркет/ гр.София кв. \"Красна поляна \" ул.\"Суходолска- 3\" - няма актуални цени на предлаганата стока а на някои продукти въобще липсва цена .Опашките са огромни при наличие на 5бр. каси работят само 2бр.каси

vivan

• Новак
  • *
    • Профил
Обявяване на двойни цени в Т Маркет
« Отговор #41 -: Юни 30, 2009, 08:12:33 pm »
В /Т маркет/  гр.София кв.\"Красна поляна \" ул.\"Суходолска- 3\" няма актуална цена на предлаганата стока а на много продукти въобще липсва  цена - при наличие на 5бр.каси работят само 2бр.каси

sladurko

• Новак
  • *
    • Профил
ТМАРКЕТ
« Отговор #42 -: Юли 12, 2009, 12:57:17 pm »
Редовно пазарувам от верига магазини Т-маркет ( в Западен парк), но да си призная имат една управителка която се опитва да изкара клиентите виновни за нейните грешки. В единия от случайте имаше залепени етикети с промоционални цени от предната вечер, но на етикета не беше упоменат периода на промоцията. След като разбрахме каква е цената на касите искахме да се оплачем на управителката. Тя ни обясни че трябва редовно да следим  брошурите с промоции, а в същото време на самата брошура пише че цените могат да се изменят от търговския обект. А и да попитам мен какво ме интересува какво пише в брошурата, аз гледам цените по етикетите.
Трябва малко внимание да се обърне специално на този магазин. Пазарувала съм и в други. Много довола бях от Т-маркет в кв.\"Сухата река\", когато имах нужда да напазарувам ходех по 30мин пеш за да стигна до там, но персонала и облужването бяха на ниво. Една и съща верига, но различни магазини и персонал.

Омая

• Новак
  • *
    • Профил
Т-маркет - \"случайна\" грешка ли ?
« Отговор #43 -: Януари 28, 2010, 06:48:13 pm »
Прави ми впечатление, че в Т-маркет има едно непрекъснато разминаване в цените. Стоката на щанда е с една цена, а на касата таксуват по-висока. Може да е с 20-30 ст на кг, но е факт. Последно явление : вчера купих от там пилешки гърди с кожа. Разликата в цена на етикета на  самата опаковка и цената на касата е 0.20 лв за кг /естествено по-високата е на касата, където са парите/. Пазя касовата бележка и замразих гърдите заедно с етикета. Къде и как да подам жалба. В Т-маркет този вариант на измама, т.н. \"случайна грешка\", е традиция.

еlenaalex2

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
Т-маркет - \"случайна\" грешка ли ?
« Отговор #44 -: Януари 28, 2010, 09:49:03 pm »
Този трарикатлък беше доскоро непознат по нашите земи. Може да се каже, че с навлизането на КАУФЛАНД се въведе този \'\'изключителен\'\' спсоб. Не е далече времето, когато това ще стане повсеместна практика - все пак простотията е заразна. Тогава ще пишем по форумите кой НЕ ПРАВИ МОШЕНИЧЕСТВА С ЦЕНИТЕ.