Автор Тема: Абонамент за Активни Потребители/Контакт с Активни Потребители  (Прочетена 804 пъти)

zinaf

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте,
стартирам малко странна тема, но човек трябва първо да оправи нещата в собствената къща и после да гледа навън.
На 08.01.2011 преведох по сметката на АП сумата за пълен абонамент, като посочих нужните параметри в нареждането, но до ден днешен не съм получил никаква обратна връзка.
Големият проблем тук според мен е именно връзката с АП. На интернет страницата за контакт е даден само един телефон, на който съм званял неколкократно без резултат (свободно, без никой да вдигне). Не може модерна организация като АП да няма email за контакти! Просто недоумявам - поне един онлайн формуляр за контакт да имаше.
Другият сериозен проблем е начинът на заплащане за абонамента. Не мисля, че е редно да се ограничава интернет плащането до eBG и то само със електронен подпис. Аз не искам да ползвам такъв подпис, а и предпочитам ePay. Защо не може да се плати през тях? Не съществува технологично препятствие за това. Каква е причината тогава?
Това не е всичко обаче. Ако в процеса на избиране на абонамент решиш да не плащаш със сертификат през еБГ, а натиснеш бутончето Плати (което само може да се предполага, че е за плащане по банков път) тогава, о чудо, ...нищо не става. Сайта те навигира обратно към началната страница на АП - нито референтен номер, нито потвърждение за поръчка - абсолютно нищо!
Аз лично повторих тази операция няколко пъти и то в различни браузъри, включително и след като бях се вписал в сайта. Без резултат. Тогава реших, че явно просто трябва да преведа парите и да чакам потвърждение по мейла. Понеже нищо не се случи, а днес съм си забравил телефона, реших да пробвам с този поуст във форума, а дано някой отговори.

Аз съм голям фен на АП и пиша тези неща не за да отправям обвинения или да се заяждам, а за да ви покажа съществени недостатъци които съществуват.
Сигурен съм, че членството ми ще бъде регистрирано и всичко ще е наред, и ще чакам колкото трябва, но е хубаво да отстраните тези сериозни според мен недостатъци.

Поздрави
Атанас

severfen

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
Но каккво е ,,АП,, - най-вероятно Агенция за Приватизация и за какво се абонирате - най-вероятно за ,,Бюлетин на АП,, .
Искам да Ви намекна, че след Луканов, Д. Попов и най-вече И.К. не остана кой-знае колко за приватизиране. Който се уредил-уредил, ние в този форум не сме от тях.

(Ако съм объркал абревиатурите и имате нещо друго пред вид - накой сайт с гол ...  мада ....   - кажете - да се закачим и ние :)