Автор Тема: Вентилаторна печка от Бриколаж  (Прочетена 2666 пъти)

tigra85

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Вентилаторна печка от Бриколаж
« -: Януари 25, 2011, 09:47:25 pm »
Здравейте, приятели, октомври месец си купихме духалка на промоция 13.99, която започна да духа студено миналата седмица. Веднага отидохме и ни дадоха нова такава. От новата хвърчаха искри и не духаше интензивно и горещо, както предишната. Върнахме я. Дадоха ни нова и след 5 минутна работа, в която от вибрациите се разхождаше из стаята, понеже е ламинат, започна да духа студено.... Първо да ви кажа, марката е Synchro, очевидно боклук, утре пак ще ходим да я връщаме, но понеже ми писна всеки ден това да правя, искаме да си купим друга. Но там нямат богат избор. Мислите ли, че имам право да ми върнат парите? Аз ще си намеря от къде да си купя. След много патила в нашата любима страна, осъзнавам, че по- добре да дам малко повече пари, но да е нещо хубаво :( Благодаря за отделеното време.

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
« Отговор #1 -: Януари 25, 2011, 09:50:25 pm »
Мерси, няма защо! Ние няма да отделим време.за Вас. За да намерите отговор е достатъчно да прочетете коментарите във форума :)

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2011, 11:12:11 pm »
Допълнение:    по същността са коментарите на ,,Izida,, ,,Elenaalex,, ,,Elenaalex2,, ,,Вечно съм,, и още някои. От останалите трябва да отделите плявата  . . . :)

severfen

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2011, 08:42:39 am »
Какво???

s Stoilov

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2011, 11:11:49 am »
Сигурна ли си, че е с марка Synchro, защото по това време бяха в промоция печки с марка Makelon