Автор Тема: tester-bg.com - измамници?  (Прочетена 13706 пъти)

aisedora

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
tester-bg.com - измамници?
« -: Януари 28, 2011, 03:14:06 pm »
Или аз съм изключително глупава и сега не зная какво да направя.Единственно искам да предпазя други потребители.Освен ,че изгорях със солидна сума,но и вече съм атакувана от спам и всякакви опити да установя контакт с въпросната фирма са неуспешни.Интернет сайт без адрес и телефон за контакт с фирмата е съмнителен,разбрах го от собствен опит.

Veselin

• Новак
  • *
  • Публикации: 26
    • Профил
« Отговор #1 -: Януари 28, 2011, 04:40:48 pm »
office.tester.bg@gmail.com  В България не намирам адрес. http://tester-bg.com/cms.php?id_cms=5
Mailbox Domain   alt3.gmail-smtp-in.l.google.com
IP   74.125.47.27
Country   United States
City   Mountain View
Latitude   37.4192
Longitude   -122.0574
ISP   AS15169 Google Inc.

Оппа сайт братче

България, 6000,  http://www.tester.bg/contact.php
гр. Стара Загора , ул. Г.Гурко 98
тел. 0889 33 99 97
факс: 042/638231
E-mail: office@tester.bg
Web site: www.tester.bg
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 05:01:07 pm от Veselin »

petar1

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 28, 2011, 11:40:44 pm »
i az se precakah  s toia site www.tester-bg.com da vi kaja,ama sam si vinoven,kato mi go donesoha (s ekon rabotiat)mojesh da otovrish i da razgledash kakvo shte platish i mojesh da otkajesh,ama hvurlih edin burz pogled i mi se struvashe ok,no posle kato se zagledah po obstoino kak sa gi napravili nadpisite,shtiah da se zastreliam.Prosto prodavat menteta parfiumi kato testeri,mnogo hitro i posle ni pomen ni vest ot maili ot vsichko,jestoki moshenici niama li kak da gi hvanat.

pingu

• Гост
Re: tester-bg.com - измамници?
« Отговор #3 -: Декември 18, 2013, 02:07:20 pm »
Здравейте, аз също ви предупреждавам за измамници. Сайта е bgtesteri.com/,a тестерите, които продават за истински са най-долнопробни ментета. Лично се убедих в това, подходих на доверие без да го проверя пред куриера и след това установих, че съм прекаран.Както се казва, да ми е за урок.

Eli Malenkova

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
Re: tester-bg.com - измамници?
« Отговор #4 -: Март 03, 2014, 04:01:57 pm »
Доста скъпо ги продават тези тестери >:( То човек веднъж ще се опари, трябва да внимавате, когато са в големи разфасофки е твърде вероятно да са ментета.