Автор Тема: невероятно, но факт  (Прочетена 490 пъти)

serenity

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
невероятно, но факт
« -: Януари 24, 2007, 11:59:47 am »
всеки ден карам един и съ6ти автомобил- peugeot 306 зареждам го най -редовно с дизелово гориво. Автомобилът е срвнително нов- 2001 г и ходи редовно на годи6ен преглед. един ден отказа да запали - по обяд, не в студено време и ниски Т. закарахме го на преглед във фирмения сервиз на peugeot. Какво бе6е о4удването ми, когато ме попитаха: извинете , какво сте сипали в резервоара на автомобила-? все едно някой наро4но иска да си тро6и автомобила и да си създава сам проблеми. Показах двете последни фактури за гориво от месеца януари - все една и съща бензиностанция - ЕКО. за мен остана \"удоволствието\" да си платя горивен филтър, подка4ваща помпа, нивомер, добавки , труд  и т.н. за кръглата сума от 460 лева. Казаха ми, 4е ако продължавам с това \"нещо\" дето ми го сипват на тази бензиностанция и тази помпа 6те замине ... За вас лъжа за мен истина - не сипвайте на тази банзиностанция - ЕКО . Освен това ми казаха 4е има списък на подобни бензиностанции и първи в тази пе4ална класация е и ШЕЛ . Някой знае ли къде мога да подам сигнал за проверка, за6ото предполагам 4е има и много други като мен , дето сърбат тази отвратителна бърко4 и никой не си мърда и пръста....

fakir

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
невероятно, но факт
« Отговор #1 -: Юли 13, 2007, 04:59:41 pm »
на гаджето ми в ОМВ във Варна и напълниха резервоара за 101 лева с 51 литра Н95 когато резервоара на Хондата която кара е 45 литров. бачкал съм в този \"бизнес\" и в Гърция и са ми ясни 95% от номерата. като започнем от \"коктейлите\" които се бъркат до броячите и помпите по колонките.... схемата е \"мижай да те лажем\".  в нафтата какви \"добавки\" се слагат не искам да споменавам, че на повечето с дизелови коли ще им стане лошо пред вид това колко струват помпите и дюзите на по-новите дизелови коли. с 460 лева ремонт трябва и да почерпиш ми се струва. направо си се разминал с \"малкия гявол\". една статистика от сервиза на Балкан Стар ще ви разубеди да си купувате дизелов мерцедес в България.