Автор Тема: Дограма от Ролпласт  (Прочетена 8895 пъти)

IskraLm

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Дограма от Ролпласт
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2009, 03:13:26 pm »
Znam e tazi gospojica Nevena nali zaradi neq si razvalix semeistvoto i deteto mi ostana bez ba6ta. Maje bqgaite nadale4 ot neia VARTI OPA6KA

IvanI.I

• Новак
  • *
    • Профил
Дограма от Ролпласт
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2009, 03:49:08 pm »
Mila Nevenhe. Kaza li na Icko kolko ligi hte obira? Kolko puti mu izneverqvahe s kogo li ne? Daje i s men kakuv alkoxolik bil i dr. nehta Momhe golqm taralej si sloji v gahtite.

Kiro12356

• Новак
  • *
    • Профил
Дограма от Ролпласт
« Отговор #17 -: Декември 08, 2009, 06:18:39 pm »
Големи мошеници са наистина единия монтажник Росен и едно сооиянче ми направиха терасата но неми дадоха документ и толкова неграмотно са ми монтирали терасата ужас че и ми иэцапаха новия диван с пияна и ме лъжат че се чисти но уви

zmeigorqnin

• Новак
  • *
    • Профил
Дограма от Ролпласт
« Отговор #18 -: Юни 25, 2010, 06:00:01 pm »
Chestito na vsichki nali tursite eftinoto sega si surbaite poparata. Nemoje za edin prozorec s razmeri 2100 na 1400 materqla da izliza 370 lv., a vsichki da vi q prodavat za 360- 390 lv. Iskam da popitam, a razhodi za izmervane na prozoreca ili te gorivoto go sipvat ot cheshmata, sledva izrabotka i montaj ili te sa za smetka na momchetata i momichetata koito, rabotqt v tezi firmi. Pechalbata za firmata, danacite,pensionii i zdravni danaci i drugi takiva. taka, che da vi spodelq kato chovek proizvejdasht dograma chenata na edin takuv modul trqbva da struva pone 550 lv., zashtoto i DDS trqbva da se vnasq v haznata. I nakraq da vi kaja, koito mi vqrva vqrva, koito ne da mu e chestit noviqt prozorec s problemi i hodene po mukite.

Георги Чобанов

• Новак
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
Дограма от Ролпласт
« Отговор #19 -: Август 09, 2011, 05:23:25 pm »
Записан ми бе ден и час за взимане на размери.Тъй като ставаше въпрос за село на няколко десетки километра от София,си взех отпуска и заминах.В деня и часа зачаках на определеното място .Изминаха 50 минути-нито някой идва,нито някой се обажда,че няма да дойде.Обадих се в офиса.Казано ми бе,че ще се провери какъв е проблема и ще ми се обадят.Когато,обаче измина почти час и никой не ми се обажда,т.е. отново бях излъган,отново позвъних в офиса.Лицето Янева отново ме попита за телефона ми и започна да ми обяснява,че в системата им,примерно X пишeло едно,а в системата им,примерно У пишело друго.На въпроса ми:А сега какво правим?Ще ми записвате ли друг час или въобще няма да идвате?-отговора бе:\"Еми-и-и незнам,еми-и-и незнам\".Принудих се да пътувам обратно за София и да си търся друга фирма.И така загубих една седмица и много нерви. Подадох оплакване по имейла до централния офис,но \'глас в пустиня\'.На ръководството също толкова му \'пука\',колкото и персонала.До тук бях с \'Ролпласт\'!Считам,че това  поведение е крайно недостойно за една добра фирма.\"Ролпласт\" по този начин се подиграват със своите клиенти(които при такова отношение автоматично стават бивши).

Eli Malenkova

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
Re: Дограма от Ролпласт
« Отговор #20 -: Март 10, 2014, 12:35:37 pm »
При такива цени, които не знам как си покриват  себстойността дори, не знам какво качество очаквате.Евтиното винаги излиза скъпо. :o