Автор Тема: Ремонт на сешоар  (Прочетена 1761 пъти)

rosinka

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ремонт на сешоар
« -: Декември 06, 2010, 01:26:33 pm »
Здравейте.Не знам дали е уместно да пускам тази тема тук-ако не,моля да бъде премахната.
Историята ми е следната:
През месец Декември сешоара ми се развали.Занесох го на ремонт в посочения от магазина сервиз.След седмица отидох да проверя дали е готов.Казаха ми,че има проблем с копчето.Поръчали такова от фирмата производител и чакали да дойде.След 2 седмици отидох пак.Оказа се,че пратката с копчета била пратена в друг сервиз.След седмица пак отидох.Този път се оказа,че били пратили грешни копчета.През следващия месец ходих няколко пъти да проверя какво става.Пак им били пратили грешно копче.Помолих да ми бъде върнат,за да мога да отида в магазина и според договора да си взема нова и качествена стока.Беше ми отказано под предтекст,че те нямали вина,няма как да ми го дадат,че повредата била поправима...и така.Беше ,ми обещано,че на 04.12 сешоара ще бъде готов със сигурност.Нямах възможност да отида на точната дата,за това отидох днес.И пак не беше готов.Започнаха оправдания,как 2пъти им били пращали грешно копче,пак трябвало да чакам...Едно от момчетата сглоби сешоара и той взе,че проработи.Без да му е сменяно нищо.Взех си го и помолих да ми върнат гаранцията.Дадоха ми грешешна такава.После още 2 пъти.Оказа се,че човека,който приема уредите е давал грешна заявка.Най-накрая уцели моята и с цялата си наглост ми заяви да отида да я преснимам,за да могъл да си прибере парите от ремонт,който не е извършил.Взех я,и си тръгнах с намерението повече да не се върна там.Ония обаче реши да прояви \"добра воля\" и той да я снима.Метнах им я и си тръгнах.
Къде да се оплача и има ли как тая нахална гад да си получи заслуженото а аз правата?
« Последна редакция: Декември 06, 2010, 01:29:13 pm от rosinka »