Автор Тема: Как мога да си вьрна стоката след като се повреди не по моя вина и не са се минали 7 дни  (Прочетена 2587 пъти)

bacovrban

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Закупих си велосипед от магазин вьв Враца на 08 04 2011г сьс касов бон гаранция и тн.На следващият ден к велосипеда се счупи по време на движение което ме принуди да го нося до вкьщи тьй като не можеше  да се движи .Тьй като беше сьбота  и магазина не работи след 13часа , в понеделник го вьрнах в магазина като предсткавих гаранцията и касовият бон и пойсках да ми вьрнат парите за велосипеда тьй като нямам доверие повече на тази марка (още на 1 ден се счупи).Беше ми заявено след телефонен разговор сьс управителката че врьщат велосипеда на пройзводителя и до края на седмицата щели да ми отговорят ,но краят на седмицата пьк изтича 7 дневният срок.Вьпросьт ми е какви са правата ми всьщност,ще мога ли да си взема парите и как еправилно да постьпя .

severfen

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
Тези 3 или 7 дни отпаданха от закона преди години. Прочети http://www.kenanoff.com/blog/archives/190 и ще знаеш какво е трябвало и какво НЕ е трябвало да правиш.