Храни > Месни продукти

Хек филе - замразено

(1/2) > >>

marko:
Много съм вбесен, пребира се майка ми с пълни чанти от магазина и почва да приготвя вечеря. Купила замразено филе от хек, след размразяване филето плуваше в \"30% Глазура - китай\" което след като исипахме от плика в кухненска каничка с мерилка се събра 190 мл \"30% Глазура - китай\" да си го наречем вода за по просто. Е хайде кажете ми, как с 220гр приблизително филе от хек още дори не приготвено/в тиган/ ще седнем и ще вечеряме/майка ми е купила 410гр/. То като се замисли човек те хората са си го написали на етикета на фирмата която я е опаковала, защото немисля че от китай идва опакована на дребно.

Магазин:
Супермаркет АРО гр. Пазарджик ул. Ал. Стамболийски 53 /\"Стефан Арабов 2002\" ЕООД
Филе хек китай
0.410кг
7.00лв/кг
Цена: 2.87лв
17.02.2007 17:40

предполагам опаковано в:
НЕСИ 5 ООД
гр. Пловдив, ул.\"Георги Трингов\"2
ХЕК ФИЛЕ - ЗАМРАЗЕНО
30% ГЛАЗУРА-КИТАЙ
НЕТО 0.405КГ
партида N: 020416
най добро до 17.02.2008

MOM:
Az si kupih ot sa6toto hek file na \"aro\",targovskata marka na\"METRO\".Kupih hek 660 grama vakumirano v Balgariq,mejdu filetata namerih plo4ka led.Sled kato razledih fileto i go preteglih se okaza,4e fileto teji 400 grama. 4estito na pe4eliv6ite.Pojelavam na \"METRO\" STARA ZAGORA da falirat po-barzo.4ao

deuch:
Да потвърдя ,няколко пъти купувам такива замразени филета - хек, треска - абсолютно същото - 30 -40 % вода .От Метро .

Krasimira:
Купих си котлети от акула от Метро 1500 кг.След като го размразих в нас го претеглих и се оказа, че са останали 0.700 кг., значи съм платила 0.800 кг. вода х 6.19 лв. на промоция. Стоката е пакетирана от \"НЕСИ-5\" от Пловдив - мошеницииииииииииииииииииииииииииииииииии.НЯМА ЛИ КОЙ ДА ГИ КОНТРОЛИРА ИЛИ СИ ПЛАЩАТ ЗА ДА НЕГИ ЗАКАЧАТ?!!!

abc0:
Разбирам Ви ,но мисля, че няма стандарт или нещо такова за тези замразени храни. Странно ми е също , защо го асоцийрате само с Метро, навярно проблема е същия в цялата търговска мрежа:((

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия