Автор Тема: БЕЗОБРАЗИЯТА С КЛИЕНТИТЕ НА VIVATEL  (Прочетена 1269 пъти)

andreev

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
БЕЗОБРАЗИЯТА С КЛИЕНТИТЕ НА VIVATEL
« -: Април 13, 2007, 05:26:22 pm »
ГОЛЯМАТА ПРОМОЦИЯ НА vivatel за БИЗНЕСА:Любезно обаждане от ВИВАТЕЛ /забележете непойскана оферта директно на управителя- злоупотреба с предоставената им контактна информация /около 10минути.  За лоялни клиенти с абонамент при преподписване на договора , получавате отстъпка от три абонаментни такси или телефон на равностойната цена. ОТЛИЧНО!!! Все пак 350-400лв за 10минути добра цена на минута за средностатистически управител - преглъщам минутите и питам какво трябва да сторя. Отговор- да се свържа с партньора където съм подписал договор.

И безобразията започват: Отивам на крака при партньора на  ВИВА - в моя случай 2BE Дондуков 65, където момче ме познава и фирмата  помни дори /АККОН СД - ходил съм няколко пъти- 11 карти/ Момчето любезно ми обяснява , избирам 2 телефона отнема 30-40мин. Когато искам да преподпиша договора , да си взема телефоните - момчето ми обяснява, че не става \"толкова бързо\" трябва да се изпрати запитване до вивател, и на другия ден щяло да стане. Преглъщам загубеното време, и отивам на другия ден привечер -отговор няма от вивател/загубени 30мин и започват да ми се бразуват нерви/, отивам на третия ден - няма отговор от вивател, което ми дойде в повече.

ПОТЪРСИХ В СТРАНИЦАТА НА ОПЕРАТОРА adres, emai, или факс за ЖАЛБИ НА КЛИЕНТИ - НЯМА!!! Чудя се законно ли е това? Ако може някой да отговори!

И понеже няма,  ЩЕ ЗАПИТАМ ОТ ТУК изпълнителния директор на БТКмобайл - КОЛКО СТРУВАТ 90минути на един Управител, Изпълнителен директор според него и дали отнемайки ги правят услуга на бизнеса! А ако отнемат такова време от вас г-н Изпълнителен директор?

Румен Андреев
Управител - www.akkon-bg.com
randreev@gmail.com
« Последна редакция: Април 13, 2007, 05:31:49 pm от andreev »

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
« Отговор #1 -: Април 13, 2007, 05:48:09 pm »
Не мисля, че някой тук може да помогне - това е форум за защита на потребители, а вие сключвате договора като юридическо лице - Закон за защита на потребителя не важи.

andreev

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #2 -: Април 13, 2007, 06:06:05 pm »
Аз не търся помощ. Просто  огласявам факти, за да съм полезен на други.  А йма ли ВИВАТЕЛ адрес за жалби на ПОТРЕБИТЕЛИ /физически лица/ ?

jertva

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил

Daniela

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2010, 09:11:54 am »
И АЗ ИМАМ ПРОБЛЕМ,СВЪРЗАН С ВИВАКОМ.ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА БАЩА МИ ПОЧИНА.ИМА 2 КАРТИ И ЕДИН ДОМАШЕН ТЕЛЕФОН,КОЙТО СЕ ВОДЯТ НА НЕГОВО ИМЕ.ПУСНАХ ПИСМЕНО ЗАЯВЛЕНИЕ,ЧЕ ИСКАМ ДА ГИ СПРА(С КОПИЕ НА СМЪРТНИЯ АКТ И УДОСТОВЕРЕНИЕТО ЗА НАСЛЕДНИЦИ).В ОФИСА,В КОЙТО СИ ПУСНАХ ЗАЯВЛЕНИЕТО МИ КАЗАХА,ЧЕ ДО МЕСЕЦ КАРТИТЕ И ДОМАШНИЯ ЩЕ БЪДАТ СПРЯНИ.СЕГА... МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ПО-КЪСНО ОТИДОХ ПАК В ОФИСА ,ЗАЩОТО НИТО КАРТИТЕ,НИТО ДОМАШНИЯ Е СПРЯН.И ПОЛУЧИХ СЛЕДНОТО ОБЯСНЕНИЕ:ЗАЯВЛЕНИЕТО НЕ Е ПОЛУЧЕНО,НЯКОЙ НЕ СИ Е СВЪРШИЛ РАБОТАТА.ЩЕ ГО ПУСНЕМ ОТНОВО И ДО 3 ДЕНА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,ЩЕ ВИ БЪДАТ СПРЯНИ.СЛЕД 1 СЕДМИЦА ОТНОВО НЕ БЯХА СПРЯНИ.ТОЗИ ПЪТ НАМЕРИХ НОМЕРА И СЕ ОБАДИХ В ОФИСА,В КОЙТО ПОДАДОХ ЗАЯВЛЕНИЕТО.КАЗАХА МИ ,ЧЕ ЩЕ НАПРАВЯТ СПРАВКА И ЧЕ ЩЕ МИ СЕ ОБАДЯТ.И ОТНОВО НИ ВЕСТ,НИ  КОСТ.МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КАКТО ДА ПРАВЯ.НА 19 ГОДИНИ СЪМ ,А ВЕЧЕ БЕРА ЯДОВЕ ВСЕКИДНЕВНО.

Expert

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2010, 08:07:05 pm »
Всички мобилни оператори са мафиотски структури. Независимо, че имат различни имена, тактиката е една и съща - да мамят и ограбват клиентите си. Ако се информирате повече, ще узнаете, че всички тези компании имат недокументирани споразумения да не си пречат на пазара, а да възприемат тактики, с които всяка такава структура да печели. Всички те имат далеч на върха на пирамидата общи собственици.

Изводът е - се ставайте техни клиенти, не подписвайте никакви договори с никоя от тези бандитски компании !!!!!!!!