Автор Тема: Оплаквания срещу Булсатком,как и къде ???  (Прочетена 9341 пъти)

Бесен абонат

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Тези  от Булсатком са големи измамници,не коректни към потребителите си,обслужването им е направо под всякаква критика.Имат едни селянки в отдела за връзки с клиентите и когато им звънне човек за проблем,го държат по минимум 10-15 минути на телефона за да го набутват.Днес от сутринта съм се заобаждал на техните телефони,казвам им че имам проблем,платил съм си двете карти за два месеца преди няколко дни,едната работи а другата ми дава че нямам достъп  :o :o :o Канала кодиран и т.н.Проблема стана снощи към 21:00 часа и до сега няма решение на проблема.Свързвахаме с тоя,с онзи,премятаха ме като футболна топка и няма и няма оправяне.Държанието на тези селянки е направо потресаващо,щом ми вдигна кръвното и взех да псувам,представете си за какво става въпрос,и не за друго,просто седиш с телефона в ръка,набутват те,говори ти като че ли си я молил да ти даде сателит и все едно не аз а тя ми плаща сметките,а бе ужас,направо са за трепане.Представете си тези хора,за какво ще става въпрос когато пуснат и 4G оператора си,не ми се мисли.Чудя се и се мая,от самото начало когато се появиха съм им клиент,не ми се сменят защото гледам определена програма а другите я нямат,та седя и се натискам но ми писна от тези наглеци,само вдигат цените а нищо не правят по въпроса със обслужването.От днес нататък,ще ги плюя навсякъде където ми падне в интернет пространството,но се замислям дали да не отида и да се оплача някъде.Ако имате някаква идея какво да направя,моля,споделете.Така съм побеснял че направо не ми се мисли.. Изобщо не ги защитавайте,това не са хора,само взимат пари а на среща нищо !!!

Мнението ви е преместено тук, защото сте го постнали в неподходяща тема.
« Последна редакция: Януари 12, 2013, 05:41:14 pm от Forum Admin »

Бесен абонат

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Оплаквания срещу Булсатком,как и къде ???
« Отговор #1 -: Януари 12, 2013, 02:34:34 pm »
От снощи,нямам кабелна телевизия.В 21:00 нещо стана,приемника превключи и се загубиха 90% от програмите,без тези които са безплатни и една-две музикални.След като се събудих днес сутринта,изчаках акуратно да започнат работа и в 9:00 започна ходенето по мъките.Звънене на оператора,премятаха ме от един на друг,държаха се нагло,като че ли не съм им клиент,все едно ми пускат телевизията безплатно.Казаха ми какво да направя,така и направих и държах не 40 минути,не 1 час а два часа приемника им на 1ви канал, и все още нямам телевизия.Пак се обаждах,пак същите разправии,даже не ми дават и да се нервирам,представяте ли си,седя с телефона в ръка и усещането за безсилие ме обзема и побеснявам,като знам че нищо не мога да направя  а от там ми затвориха без да направят нищо.Какво да направя,омръзна ми ние да даваме пари а тези крадци да ни се подиграват и само да лапат пари на наш гръб.Това съм го описал в темата за казуса между БТВ и Булсат ком,но реших да пусна нова тема за да дискутираме,как да се справим с тези цинични, арогантни и крадливи  хора,които само ни ограбват ден след ден и нямат грам уважение към НАС,хората които ги храним и ги правим със всеки изминал ден по-богати и по-богати.
« Последна редакция: Януари 12, 2013, 05:54:00 pm от Forum Admin »