Автор Тема: Нов български сайт, аналог на продавалник  (Прочетена 49305 пъти)

eli7845

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Здравейте на всички!
Преди няколко дни се регистрирах в  http://www.magazinera.bg/, защото от Продавалник ми изтриха всички обяви и казаха по най-вулгарен начин ,че съм нарушавала правилата. Когато ги запитах какво по-точно ми е нарушението,по същият вулгарен начин ми отговориха,че според новите им правила не може да има продукти със срок на доставка,трябва да са налични.
Аз,лично,съм много разочарована от този сайт!
Имах много продукти и съм отделила от времето си,за да ги публикувам.
А те,без да ме предупредят,ми изтриха всички обяви!
Моля всички да направим нещо с този Продавалник,защото той стана Прецаквалник!
В същото време виждам,че в сайта им има правило,според което не може да се продават реплики.От моите стоки нямаше нито една реплика.Но има прекалено много хора,които си продават реплики и стоки със срок на доставка.Само че вече не пишат думата "реплика".
Моля,който е засегнат от подобно нещо в Продавалник,да пише тук,за да направим група.Или пък може да ми пишете на моят личен и-мейл : esof@live.com
Аз твърдо съм решила да се боря докрай и да давам гласност на това,което правят Продавалник.
Това съобщение ще го пусна в абсолютно всички форуми.И тогава доста хора ще разберат какво представлява този Прецаквалник.
Ние,българите,сме хора които не се интересуваме дори и от собствените си интереси.Защото досега никой не е дал гласност на това,а съм сигурна,че има хиляди хора,ощетени от новите правила на Продавалник.
Хора,ние трябва да им отмъстим!Защото,благодарение на всички нас,те имат толкова милиони,че си позволяват дори реклама по телевизията!
Моля ви,който е засегнат,да ми отговори тук или на и-мейл!
Благодаря ви!

Ели

kaufer

• Редовен потребител
  • Публикации: 161
    • Профил
Re: Нов български сайт, аналог на продавалник
« Отговор #1 -: Ноември 27, 2013, 10:27:33 am »
 Защо не четете Общите условия? Запознайте се с чл. 8 и чл. 9

http://prodavalnik.com/static/prodavalnikcom/external/sites/prodavalnikcom/downloads/Terms_and_conditions_new.pdf
« Последна редакция: Ноември 27, 2013, 10:35:17 am от kaufer »

Александър Кирилов

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2014, 09:50:45 am »
Продавалник са пълни измамници!

Eli Malenkova

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
« Отговор #3 -: Март 04, 2014, 11:11:42 am »
Според мен вие сте тази, която не е права, сайта е за ненужни вещи, които притежавате, а не за такива, които поръчвате и правите търговия.

Lachezar Barakov

• Глобален Модератор
  • Потребител герой
  • Публикации: Май се обърка малко!!!
    • Профил
« Отговор #4 -: Март 05, 2014, 05:13:30 pm »
Такива са правилата на сайта.
Някои от тях не са добре измислени и е препоръчително да се променят.

Все пак сте открили алтернативен начин и ако Pordavalnik не е подходящ,то може би Magazinera или някой друг сайт са.

Eli Malenkova

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
« Отговор #5 -: Март 12, 2014, 05:14:45 pm »
В крайна сметка, като сте решили да правите търговия си направете сайт, блог ,фейсбук и продавайте оттам, какво се опаквате от продавалник, не стига, че го ползвате наготово и не плащате нищо :)

Emilia Ivanova

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #6 -: Март 31, 2014, 12:45:43 pm »
Да, хубаво е да се четат общите условия на сайта. Иначе, това което на мен не ми харесва в Продавалник е, че в последно време се напълни с мошеници, затова вече използвам bgdomakinq.com, а днес попаднах на един нов сайт, klikninameri.com  ;)

Lachezar Barakov

• Глобален Модератор
  • Потребител герой
  • Публикации: Май се обърка малко!!!
    • Профил
« Отговор #7 -: Април 10, 2014, 11:32:57 am »
За да не стават обърквания-новото име на Продавалник е olx.bg.

eli7845

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #8 -: Август 14, 2015, 04:03:05 pm »
Здравейте.Това е новият продавалник посетите го www.magazinera.bg .Той е с всички функции на продавалник и дори неговата визия която беше лесна и удобна на всички потребители за употреба.Там може без ограничения да продавате вашите неща или да намерите това което търсите.Разгледате те го и ако ви допадне помогнете като го споделите с приятели,колеги или клиенти