Автор Тема: Невинна шегичка, или нещо отвратително и ужасно....  (Прочетена 795 пъти)

kaufer

• Редовен потребител
  • Публикации: 161
    • Профил
Да ви кажа честно, дълго мислих, дали да Ви занимавам с това...........

http://pik.bg/%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BC-%E2%80%9E%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%B0%E2%80%9D-%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%83%D1%82-%D0%B7%D0%B0-9-%D0%BB%D0%B2-%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-news144408.html

....но такъв вид "Рекламка" я намирам за ужасна,отвратителна  и нелоялна.......
....ще  спестя картинката към нея, няма място в този форум, ако администратора реши може да премахне темата
« Последна редакция: Февруари 04, 2014, 10:03:52 am от kaufer »

Boogy

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 93
    • Профил
Re: Невинна шегичка, или нещо отвратително и ужасно....
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2014, 11:21:25 am »
Спокойно, това не е гаф на Била, а неуместна шега на един телевизионен водещ, който пуснал снимката (обработена компютърно) във Фейсбук. Много лоша шега, която може да му струва доста. Мисля че авторът на шегата си заслужава Била да му спретнат едно дело.
Ние тук често обвиняваме търговците за това и онова, но когато те са обект на твърдения, за които не сме прави, трябва да признаем, че и те са в правото си, да си претендират нанесените вреди.
Друг е въпросът, защо на сайта ПИК са сложили "воден знак" върху снимката, все едно че е тяхна, което очевидно не е вярно. Заради този акт може и те да се озоват в съда, тъй като поставяйки такъв знак върху все едно претендират, че те са автори на шегата.

lusi

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2014, 12:25:45 pm »
Аз лично ще следя с интерес дали от веригата магазини ще реагират?

WhiteWalker

• Новак
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2014, 01:12:26 pm »
Вижте според мен каквато и да е шегичката - първо никой няма де върже на това, тъй като си е нереално и второ - въпросния ТВ водещ или се е разбрал с Билла на принципа - "дори лошата реклама все пак е реклама" или в най-скоро време можем да очакваме - или поне би трябвало - да бъде заведен иск срещу него и да бъде съден от страна на търговеца, чието име накърнява по този нелеп начин! Но то ще си покаже само - просто ще чакаме развръзката!

Eli Malenkova

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
Според мен това си е чист фотошоп, но шегата не е хич приятна. :(