Автор Тема: BLIZOO  (Прочетена 4326 пъти)

lusi

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
BLIZOO
« -: Февруари 06, 2014, 02:01:12 pm »
Ползвам услугите на тази компания, и за сега съм доволна, но проблемът ми с тях е непрестанното звънене и офериране.  Как мога да ги накарам да спрат, това е някакъв кошмар.
Омръзна ми постоянно да мислят за "мое добро". Това касае и Мтел! Кажете ми има ли начин, по който категорично да им заявя, че не искам да ми звънят?

Nadejda Koleva

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Re: BLIZOO
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2014, 01:15:57 pm »
Аз лично казвам, че не се интересувам от предлаганите им услуги и затварям. :)

Мария Шуманова

• Новак
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2014, 01:27:38 pm »
Доста неприятна ситуация. Аз също много мразя да ми звънят и да ми предлагат някакви неща. Обикновено казвам, че не ме интересуват тези оферти и ако желая някаква нова услуга аз сама ще ги потърся.

WhiteWalker

• Новак
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2014, 01:29:58 pm »
Аз пък за мтел не мога да кажа нищо особено - мен не ме притесняват постоянно, но пък имах проблем с Близу. Преди години бях техен клиент. Останах недоволен от услугите им и реших да прекратя договора като си платя последните две месечни такси до изтичане на договора като неустойки, както трябваше. Това беше преди около 3 години. Преди 6 месеца получавам писмо, че им дължа 21 лева от една неплатена месечна такса с неустойка. Както и да е - не съм за 21-те лева - платих ги, но въпроса ми е как аз си плащам неустойките, прекратяват ми договора, като на това прекратяване и двете страни се подписват, т.е. не дължа нищо към тях и след 2 години ми идва писмо, че не съм бил платил в онзи момент третата месечна такса?!? Ами как ми прекратихте договора тогава? Тогава не виждахте ли, че остават три месеца и трябва да платя 3 такси, а не две? Или се дължи на некомпетентен служител? Честно казано не ме интересува и както казах не съм опрял до тези 20 лева, но подобна случка остава горчив вкус в устата и смело мога да кажа, че дори да ми се наложи да сменям доставчика си отново, ще търся други варианти, но няма да стана техен клиент!

Eli Malenkova

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
« Отговор #4 -: Март 03, 2014, 03:56:58 pm »
аз съм с мтел, но не са ме птритеснявали често, вярно, че понякога могат да бъдат адски досадни и и трябва да стоиш и да ги изслушаш от едното възпитание.