Автор Тема: Попрвавка на лаптоп  (Прочетена 1739 пъти)

Денимир Нейков

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Попрвавка на лаптоп
« -: Август 26, 2014, 10:31:56 pm »
Здравейте,искам да попитам за мнение.Занасям за поправка лаптопа си до сервиз близо до нас (там където живея).Проблема беше следния,дисплея на лаптопа не работеше.След няколко дни си го взех от сервиза готов и ми дадоха докумет за извършения ремонт на стойност 50лв.Бяха сменили подсветката на дисплея.Два дни след ремонта отново същият проблем,но този път ми казват,че е изгоряла лампа на дисплея.Ремонта този път беше 20 лв,но този път не ми беше даден документ след ремонта.Всичко беше наред,въпреки изхабените нерви за повторен ремонт на една и съща част.Но след ден работа с него,проблема отново е на лице.Посаветвайте ме какво да правя,защото не мисля да им бъда банкомат.

kaufer

• Редовен потребител
  • Публикации: 161
    • Профил
Re: Попрвавка на лаптоп
« Отговор #1 -: Септември 17, 2014, 12:18:39 pm »
Потребителите масово не изискват касовите си бележки, и по този начин се лишават от редица права дадени им по закон, от  правото си да правят рекламации при ремонти и покупки на стоки и услуги..... Поради тази причина и търговците укриват част от оборотите си.Изисквайте касовите си бележки и няма да имате проблематика като тази....и подобни