Автор Тема: Закупуване на апартамент  (Прочетена 148 пъти)

stasi petrova

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Закупуване на апартамент
« -: Февруари 23, 2018, 10:24:32 pm »
Синът ми от три години е студент във Франкфурт на Майн. Преди време наследихме апартамент в София, който давахме под наем, но постоянно имахме проблеми с наемателите. Смятахме, че след време синът ми ще се прибере да живее в него, но явно ще остане там , защото дори започна работа. Миналият месец продадохме апартамента и получихме добра цена 120 000 евро. Имаме малко спестени пари и ако трябва ще изтеглим кредит. Интересувам се някой знае ли как вървят цените там, колко пари ще са ни нужни, за да купим не много голям апартамент там.

mirel todorov

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 65
    • Профил
Re: Закупуване на апартамент
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2018, 02:41:01 pm »
Взели сте отлична цена за жилището и наистина е добре да ги инвестирате в друго. Лошото е, че за тези пари сигурно ще намерите доста малко жилище в Германия. Смятам, че може да намерите подходяща оферта в http://www.superimoti.bg/ , защото преди време намерих добра оферта за жилище под наем в Германия за дъщеря ми, която беше на еразъм там.

stasi petrova

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2018, 12:54:15 am »
Със сигурност ще е много по-малко, няма как, едно е жилище в България и съвсем друго в Германия.

Мира Петрова

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 59
    • Профил
« Отговор #3 -: Април 16, 2018, 02:59:26 pm »
Зависи от квартала. Можете да намерите жилище на много прилични цени дори в Германия.