Автор Тема: Подправките на \"Меркурий\" са със сол!  (Прочетена 3293 пъти)

iskri

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Много от подправките на СД \"Меркурий\" - Габрово са със сол, а на опаковката не е отбелязано! Например, брашно от чесън, кимион и още други смляни подправки. Усещат се на вкус, както и се виждат кристалчета, като солта не е малко - предвид доста соления вкус! Естествено, солта е много по-евтина! Но поне да е отбелязано на опаковката!
По-важно е, че това е от години. Не бях купувала отдавна техни поради същата причина. Сега, дори при сменена опаковка, съдържанието е пак същото!

Rocky

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Подправките на \"Меркурий\" са със сол!
« Отговор #1 -: Юли 10, 2007, 04:53:10 pm »
Здравейте,за първи път посещавам сайта.Надявам се с този пост тук ,успея да помогна  на домакинствата които обичат зеленчука(грах) и по ред причини го копуват в консеврви.Лично аз не съм фенка на консервата,но в летния сезон консервирания грах става по бързо от пресния или замразения.Разочарованието ми е огромно ..Взех два буркана от различни  фирми..за да опитам кой от тях се сварява по бързо и да имам предпочитания за в бъдеще.Готвих Пиле с грах...задушавах час..после два...водата извираше и аз доливах...така още час...после още един и часове и вода се редуваха в продължение на (ако искате вярвайте 9 часа) Възмущението ми достигна граници на истерия.Заклех се че ще намеря начин...тази стока от пазара да бъде премахната.На бурканите пише срок на годност ...на едната фирма ...до 2008....На другата до 2009година.А моето мнение е че тези грахчета са били в шушулките  си може би преди 20-30 години...а вече консервирани ...поне 5-6.Резултата е че и след 9-часово варене ...кокалите на пилето -ставаха за ядене ...но не и граха...да не говорим ,че в тенджерата налях кубик вода ,но и той не помогна да развари този пра-пра-зеленчук.Грахчетата и докрая останаха дрънчащи..Предполагам,че не ми остава друго ,освен да ги изхвърля .Не знам този форум какво може да предприеме.НО ще опитам и в ХЕИ...и в община-Варна ...дано вземат в предвид тази гавра.
Фирмите на стоманения гра са :  \"МИСОТА\"ООД-гр.Пловдив. Ул.П.Генов-3Тел:032/688856
                                                  \"КАЛИКОНС\"-е запазена марка на Кали-98 ЕЕОД Перущица Тел:03143/2117

Дори да не може да се предприеме нещо по въпроса...Поне една част от хората ,които четат тук ...не се излъжат с подобна покупка и да не се накажат с едно работно време покрай  печката ,като мен. :)

pisatel

• Новак
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
« Отговор #2 -: Юли 24, 2007, 09:27:23 pm »
Свидетелство.Райфайзенбанк (България) ЕАД-най гъляма измама, шмекерия, лъжа и ограбване.Доказателство;сметка в евро №В642RzBB91551475140105.
Ако искате дополнителен доход ние ще ви научим и покажем как; www.sapood.narod.ru . Има хляб за всеки, тичай.
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ``ГРАЖДАНСКО ОБЕДИНЕНИЕ БЪЛГАРИЯ``
/Искам да работя и живея за България/ . П О К А Н А ; www.sgob.narod.ru,
Научно-технически съвет. Редовни сбирки; всeки понеделник от 18.00 часа, адрес: София-1000, ул.``Бенковски``,№25, тел: 02/9318006, 9871522, 9883796;
Отговорник за НТС-Михаил Вашкевич; vashkevich@mail.bg, GSM: 0889-200141.
Задължения; Следи за новостите в обществената сфера;
-Създава автоматизирана система за управление и обработка на информацията.
-Осъществява контакти с научни, културни и обществени институции.
-Изготвяне на анализи и прогнози, съхраняване на данни.
-Откриване на Европейски университет у нас.
-Огласява в печата наши и чуждестранни постижения. ЗАПОВЯДАЙТЕ!
Дарителска сметка;ОББ,клон\"Фр.Нансен\",банков код 20078205;сметка в лева и валута 1026366518;Дан.номер:2221162717,Булстат:130550905. МОЛ: Михаил Вашкевич.

krasimira markova

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #3 -: Декември 13, 2011, 10:10:49 pm »
kupih smlyan ceren piper  ot merkuri  za da si pravim domachen sudjuk . kogato slojihme vaprosniya ceren piper v kaimata ostanovihme ce tova ne e ceren piper a bahar . taka 24  domachni sudjuka stanaha kato domachen bahur. BLAGODARIM NA MERKURII   NIKOGA POVECE  NYAMA DA POLZVAM USLUGITE IM