Автор Тема: Дрехи големи размери  (Прочетена 96 пъти)

Мира Петрова

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 62
    • Профил
Дрехи големи размери
« -: Март 21, 2019, 01:37:22 pm »
Привет,

Както много от хората и аз тази зима прекалих с храненето и сега съм наляла доста излишна маса, ако ме разбирате…  :o Най-лошото е, че нищо не ми става и нямам пролетни дрехи, които да нося. Започнах 90 дневната диета с надеждата да се коригират нещата, но както се разбира от името й е 90 дневна. Тоест няма как да чакам 3 месеца, за да мога да се вмъкна в старите си дрехи, а и нямам опит с пазаруването на макси дрехи. По-пищните дами биха ли ми препоръчали някакъв магазин за макси мода, от който пазарувате и сте доволни? Просто не мога да открия нищо хубаво. Повече дрехи приличат като излезли от 80-те (щампи на цветя и т.н.), а аз не мога да ходя така на работа, трябва ми нещо по-модерно и по-красиво, което да не струва цяло състояние. Става въпрос за София, но може и онлайн магазин да е, стига да има хубав избор и нещата да са по-стилни.

Gergana Georgieva

• Новак
  • *
  • Публикации: 40
    • Профил
Re: Дрехи големи размери
« Отговор #1 -: Март 26, 2019, 01:40:37 pm »
Здравей,
И аз имах сходен проблем след като родих. Бях качила много килограми по време на бременността и после нищо от старите ми дрехи не ми ставаше… Напълно те разбирам и ти влизам в положението. И аз, когато търсех някакви дрехи с големи размери удрях на камък, защото нямаше нищо свястно. Всичко беше много ретро и нямаше почти нищо, което да ти хване окото. Тогава обаче открих един много хубав сайт за макси мода https://montecervinobg.com/. Дрехите са италиански и са изработени от много качествени материали, а цените са повече от приемливи. От там си купувах дрехи в големи размери докато отслабнах и си върнах старите килограми. Вече си нося старите дрехи ;D Пожелавам ти бързо да можеш да се побереш в старите ти дрехи  ;)