Автор Тема: Ергенско парти  (Прочетена 8002 пъти)

mirel todorov

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 69
    • Профил
Ергенско парти
« -: Март 24, 2019, 10:18:55 am »
Привет!
Наскоро ми съобщиха новината, че ще бъда кум и имам сложната задача да организирам ергенско парти. Никога не съм присъствал на такова и нямам никаква идея какво представляват партитата тук, в България. И Та момчета, а и момичета, ако сте запознати, ако може да се включите с някои добри предложения ще ви бъда много благодарен!

Gergana Georgieva

• Новак
  • *
  • Публикации: 40
    • Профил
Re: Ергенско парти
« Отговор #1 -: Март 26, 2019, 01:52:51 pm »
Важното е да намериш подходящата аудитория ;) Ако ме разбираш ;D

stasi petrova

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 87
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 27, 2019, 07:54:28 pm »
Никога не подценявай момичетата! Понякога ние сме по-наясно отколкото очаквате :D . Виж, в България или не, винаги, ако си креативен може да измислиш нещо много готино. Естествено големите градове предоставят повече възможности за забавление, но най-важния ти фактор, както вече Гергана е споменала, е кого ще поканиш на партито. Не викай тоз и оня, просто щото преди 2 години били на общ семинар с младоженеца и т.н Извикай тия, които са му най-близки приятели и знаеш, че ще стане купона с тях. На всичкото отгоре има много мъже, които не приемат и не харесват стриптизьорки, компаньонки и т.н. - вън от партито, колкото и грубо да звучи. Все пак тва е "последния път" на младоженеца, на който му е позволено да изглупее и да се забавлява по този начин. Също така, много внимавайте и какво ще кажете на бъдещата му жена, за да не се развалят нещата в последния момент . А колкото за мацките, знам, че едни авери на приятеля ми, търсиха в https://adamieva.info/ , но за това вече не съм толкова осведомена.

mirel todorov

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 69
    • Профил
« Отговор #3 -: Април 02, 2019, 05:24:09 pm »
Очевидно е, че правилно съм си задал въпроса и към двата пола хахахх Благодаря за мнението и сайта!