Автор Тема: Пилешки бутчета на \"Евростил ММ\"-много лошо качество  (Прочетена 1946 пъти)

bzm

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Пилешки бутчета на \"Евростил ММ\"-Софияр ул:\"Адам Мицкевич\"№6,тел:978 88 48-са от кокошки,тежат около 500 гр.+200 гр.вода,която е упомената на етикета,но ти я продават на цената на бутчетата.Когато се обадиш във фирмата,обажда се една нагла служителка-Петранка Василева,обясни ми,че трябвало да си отварям очите и ако не съм видял дребния шрифт на етикета съм имал проблем с очите и,че эа толково пари,такова качество.
 Не купуваите продуктите на \"ЕВРОСТИЛ ММ\"-Софиял

da

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте,искам да споделя възмущението си от предлаганите в нашите магазини пилешки продукти.Няма да споменавам фирми защото това е масово явление.Наскоро прочетох етикет \"Пилешки бутчета-натурални\".Думата натурални ми е ясна и затова попитах касиерката какво представляват пилешките бутчета,които не са натурални.Отговорът беше ,че те са инжектирани с вода при замразяването.Не знам кого да попитам и кой може да ми отговори\"на коя домакиня са и необходими бутчета с вода,за коя част от потребителите се произвежда такава стока и уместно ли е въобще понятието \"натурални бутчета\",в кой речник съществува това понятие,за да се опитам да го проумея.Ще се радвам да получа отговор.

Бо

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Пилешки бутчета на \"Хеликс\" - на етикета пише :
Съдържание :... вода - до 30 %  , Е- ..., Е-...
Днешна цена - около 2,50 - 3,00 лв. ... за една трета вода ?!
« Последна редакция: Август 07, 2010, 06:13:36 pm от Бо »