Автор Тема: Препарати за отслабване  (Прочетена 4437 пъти)

koli99

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Препарати за отслабване
« -: Октомври 10, 2006, 06:31:54 pm »
В търговската верига, най-вече в аптеките се предлагат най-различни препарати за регулиране на теглото и бързо намаляване на излишни килограми. Част от тях се рекламират непрекъснато и по медиите. Всякакви билкови екстракти, \"златни чудеса\", ябълкови оцети и пр. ни гарантират вързо избавяне от излишните килограми. В разговор употребяващи ги мои познати споделят, че ефекта от употребата им е нищожен, дори вредят на стомашните функции на организма и го увреждат. Употребявате ли такива продукти, доволни ли сте от ефекта им и изобщо има ли качествени подобни продукти на нашия пазар според Вас?
« Последна редакция: Октомври 10, 2006, 06:32:21 pm от admin »

kaufer

• Редовен потребител
  • Публикации: 161
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2006, 02:34:51 pm »
Извини ме но “Препарати за отслабване” ми звучи като “препарати за почистване” Просто асоциацията ми  е за  нещо от битовата химия,със символи за опасност.
Няма здравословен продукт /хапче,прахче, чайче/, който бързо да те избави от излишните кг.,без да доведе до  странични ефекти върху организма, черен дроб стомах и какво ли не още.
Помни старото правило - Доброто не се нуждае от реклама!
Спорт,плодове, зеленчуци,месо и с мярка

http://www.kirilt.com/dieti/dieti16.htm#8
http://www.btv.bg/news/newsprint.php?story=10230

svetli

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #2 -: Декември 20, 2006, 10:53:17 pm »
В края на миналия месец реших да сваля излишните килограми след раждането на петото си дете по лесния начин. До сега през годините като решавах да отслабвам винаги предприемах плодово-зеленчукова диета /в сурово състояние/, но вече някак си ми омръзна да гладувам макар и за по 2 седмици. Дълго мислих по въпроса какво да избера. Купих си Био Актив Хром и Био Актив Влакно - общо за 17 лв за месец. Предварително прочетох, че няма странични ефекти, което ме притесняваше най-много. Резултат след 10 дни - нулев и върху апетита и върху теглото и ги спрях. Въпрос на време е да реша от кога да започна по моят метод. Няма такива фокуси явно - без да чувстваш глад да се топят килограмите.

petetopeteto

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #3 -: Май 15, 2007, 10:52:31 pm »
Radvam se 4e otkrih tazi tema. Az sy6to sym polzvala BioActive Chrom (vzeh go za 9.30lv) i efekta vyrhu apetita i tegloto mi be6e nulev. Da ne bi proizvoditelqt da raz4ita samo na efekta placebo?

ani

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #4 -: Май 27, 2007, 08:45:40 pm »
Пия Витаголд. Убива страхотно апетита, но със сигурност след като се наливам с него два пъти дневно повече от месец не съм се сдобила с фигурата на Камелия или Соня Васи. Но поне като кафе е супер. :) Пробвала съм и Златно чудо № 14. Ако се пие точно по схемата със всички ограничения на храните със сигурност има резултат. Поне при мен имаше. Свалих 8 кг и два размера на дрехите с две опаковки. За съжаление сега пия лекарства, които не ми позволяват 24-часово гладуване. Затова и не мога да се възползвам от него. Но като цяло средствата за отслабване са като рекламите на прахове за пране - всички правят прането снежно бяло, само не и прахта, който аз употребявам. :)

evangeline

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #5 -: Декември 11, 2007, 10:53:12 am »
И аз реших да се избавя от излишните килограми по лесния начин, но не успях. Пих известно време \"Фибрекс\" на Д-р Тошков, ефектът беше нулев. От колежки съм чувала добри отзиви за \"Вита голд\", но май няма да се пробвам.

Brachi

• Новак
  • *
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #6 -: Декември 16, 2007, 05:18:53 pm »
Здравейте, момичета. Проблема не е във хрома, а в самите вас. Отслабване без Cardio дейност не става. L-carnitin и  хром пиколинат са доста качествени хранителни добавки, но трябва и малко пот да има. Всякакви други отслабвания като гладуване са стресови за организма. Гладуването е пагубно за здравето. Информирайте се малко повече. Хубаво е, че си задавате такива въпроси. Мазнини НЕ СЕ ГОРЯТ БЕЗ РАЗХОД НА ЕНЕРГИЯ. Тези добавки съвместно с активна физическа дейност дават доста добър резултат.

vasileva_55

• Новак
  • *
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #7 -: Декември 18, 2007, 06:16:16 pm »
Наднорменото тегло се превръща във все по-сериозен здравословен проблем в нашата страна. Според проучванията около 56% от българите страдат от наднормено тегло, а 17,7% от затлъстяване. Тревожен е фактът, че България е на пето място в Европа след Югославия, Гърция, Румъния и Чехия по брой на хора със свръх тегло. Причините за това са няколко и обикновено се комбинират - неправилно хранене, липса на движение и стрес. Замислете се кои от тези фактори важат и за вас. Отговорът ще ви разкрие защо проблемът с наднорменото тегло не бива да бъде пренебрегван. Много тревожни са последиците за здравето, които неотклонно следват излишните килограми - високо кръвно, риск от инфаркти и инсулти, диабет, депресии, импотентност и др. Статистиката недвусмислено показва, че хората с наднормено тегло живеят по-кратко от останалите. Но към нормализирането на теглото трябва да се подходи разумно. Драстичните диети не спадат към практичните решения. Всъщност те рядко се оказват каквото и да било решение на проблема. Според проучванията 95% от хората, които отслабват с помощта на диети, не само си връщат първоначалното тегло в рамките на две години, но и слагат още някой килограм отгоре. За постигане на дългосрочни резултати е необходимо да се отнасяме с уважение и грижа към тялото си, да му дадем възможност да се очисти от отровите натрупани в него, да започне да функционира правилно и да му осигурим всички необходими за това хранителни вещества. Мога да ви предложа да се запознаете с продуктите на ФЛП. Специалистите на ФЛП разработиха уникална програма за прочистване на организма и отслабване, която ви дава възможност да вземете здравето си в свои ръце. Clean and Lean е диетична и тренировъчна програма създадена, за да ви насочи към здравословен начин на живот и ефективен контрол на теглото. Clean 9 прочиства организма ви от вредни химикали. С Lifestyle 30 процесът на изчистване на организма продължава чрез изгаряне на ненужните мазнини и съвети как да постигнете и запазите желаното тегло. Ако положите усилия и завършите програмата, ще успеете да развиете много добри хранителни навици, ще се научите да контролирате теглото си с лекота и занапред, и ще се радвате на отлично здраве. Повече прочетете на : http://www.sibir.bg/blog/Pepiva/

bjork

• Новак
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #8 -: Декември 18, 2007, 07:58:19 pm »
Ne se vyrzvajte na tabletki, preparati i dieti... Vsichko e vypros na metabolizym i struktura.
Nameri si podhodqshtata za sebe si hrana Tova e! Ilki otidi v zdraven centyr, pregledaj se, za da se ustanovi na kakvo se dylji visokoto teglo

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
Препарати за отслабване
« Отговор #9 -: Декември 23, 2007, 07:48:10 pm »
Vasileva_55, тук не е място за реклама! Скрих мнението ви и ви моля да не спамите повече форума!