Автор Тема: майсторите са мошенници  (Прочетена 2123 пъти)

елеонора

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
майсторите са мошенници
« -: Юли 16, 2007, 09:14:49 pm »
преди няколко месецасе свързах с майстори на естествен паркет(чрез техен познат. Майсторите са от Пловдив и се казват Емил Турсунски и Костадин Григоров.Преди да започнат работа в жилището ми, те можеха всичко и работеха идеално. Наредиха ми паркета в двете стаи и той започна да се отлепя, а една кофичка лепилце е само 73 лева. На майсторите не им стигнаха 3 кофички. Когато дойдоха да циклят и лакират паркета залепиха разлепения като пробиваха дупки с бормашина в него и после ги запълваха с лепило. На стая 9кв. метра пробиха 22дупчици с бормашинатана съвсем нов паркет. След това фугираха паркета с ,,фугин,, който бяха купили те за 39 лв. а после се оказа, че ,,фугинчето,, е обикновено лакче.Лакираха паркета, аз не можех да вляза в стаите, защото не беше изсдъхнал лака и след наколко дни когато отидох да огледам паркета се оказа, че са зейнали такива фуги все едно паркета нее токущо фугиран, а е ползуван 20 години. Обадих им се и те ме изкараха виновна, че в апартамента има влага, когато сега е 40 градуса навън.не желаят да си оправят паркета, а дотук консумативите ми възлизат на 1020 лева. сега трябва да ги дам още вевнъж , за да имам паркетили както казва съпруга ми да си палим няколко дни печката с него.
 Лошото е, нямам нито адреси, нито каквито и да било данни за теми ,,майсторчета,,.Моля ви помогнете ми, какво да правя?

pisatel

• Новак
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
майсторите са мошенници
« Отговор #1 -: Юли 24, 2007, 09:08:14 pm »
Свидетелство.Райфайзенбанк (България) ЕАД-най гъляма измама, шмекерия, лъжа и ограбване.Доказателство;сметка в евро №В642RzBB91551475140105.
Ако искате дополнителен доход ние ще ви научим и покажем как; www.sapood.narod.ru . Има хляб за всеки, тичай.
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ``ГРАЖДАНСКО ОБЕДИНЕНИЕ БЪЛГАРИЯ``
/Искам да работя и живея за България/ . П О К А Н А ; www.sgob.narod.ru,
Научно-технически съвет. Редовни сбирки; всeки понеделник от 18.00 часа, адрес: София-1000, ул.``Бенковски``,№25, тел: 02/9318006, 9871522, 9883796;
Отговорник за НТС-Михаил Вашкевич; vashkevich@mail.bg, GSM: 0889-200141.
Задължения; Следи за новостите в обществената сфера;
-Създава автоматизирана система за управление и обработка на информацията.
-Осъществява контакти с научни, културни и обществени институции.
-Изготвяне на анализи и прогнози, съхраняване на данни.
-Откриване на Европейски университет у нас.
-Огласява в печата наши и чуждестранни постижения. ЗАПОВЯДАЙТЕ!
Дарителска сметка;ОББ,клон\"Фр.Нансен\",банков код 20078205;сметка в лева и валута 1026366518;Дан.номер:2221162717,Булстат:130550905. МОЛ: Михаил Вашкевич.

емил76

• Новак
  • *
    • Профил
майсторите са мошенници
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2010, 03:23:17 pm »
некоректно мнение

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
майсторите са мошенници
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2010, 08:40:02 pm »
Ти Бай Емиле, да не се казваш случайно Емил Т. или Костадин Г. ??
Какво му е некоректното на мнението, супер си е !

0880

• Новак
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
майсторите са мошенници
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2010, 06:10:02 pm »
В случая нищо не може да направите с паркета освен да се опитате да го \"ремонтирате\" (пренаредите) което става, което нестава да заминава за печката.
Пишман майстори има колкото искате.
За това другия път питайте в магазина дали предлагат  майстор, които да нареди паркета или да Ви препоръчат такъв. В  този случай ще имате данните им и  координати ако нещо се получи отрицателно след поставянето му и лакирането му. Договаряте се с  майстора плащането да стане по следния начин
15% от цялата сума в началото 85% от сумата  след като стане паркета готов и отговаря на Вашите изисквания.
Също така се уточнявате материалите като - лак, фугин и др. дали ще са от него или Вие трябва да ги закупите. А  това с дупките изобщо не е трябвало да го правят защото така се похабява паркета колкото и да ги запълват после.
Вие трябва да  изисквате  качество на работата а не те (майстора) и ако не Ви харесва нещо трябва веднага да го кажете да се оправи докато е време а не да се замаже и после да си го гледате така и да Ви е яд.
Аз лично доста мислих дали да си сложа паркет или ламинат и се спрях на по - дебел ламинат.
Бързо се слага няма лакирване, фугиране, циклене. Единственото което трябва да се гледа много внимателно е всяка една част да е идеално гладка без надрасквания и повреди (чекнато, ударено) това се прави веднага след като се купи от магазина. Отваряте кашоните един по един и гледате. Ако има дефекти веднага правите рекламация в магазина  за да се доставят НОВИ - здрави части за зглабянето на ламината.

albena albenova

• Новак
  • *
    • Профил
майсторите са мошенници
« Отговор #5 -: Юни 24, 2012, 12:47:52 am »
БЮЛЕНТ ДУРГУДОВ-НЕКОРЕКТЕН СТРОИТЕЛ.ЖИВЕЕ В МЛАДОСТ 2.МОЛЯ НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С НЕГО ,МОШЕННИК ОТ КЛАСА.ИЗМАМИЛ Е ПОНЕ 5 ЧОВЕКА И ТО С ДОСТА ГОЛЕМИ СУМИ,И ИЗБЯГА В ТУРЦИЯ.