Автор Тема: Х-Л КЬОШКОВЕ ШУМЕН - една безсънна нощ  (Прочетена 482 пъти)

nely

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте,
Искам да изразя чрез този форум възмущението си от безобразието на което се натъкнах в хотел Кьошкове гр.Шумен. Моята работа е свързана с непрекъснато пътуване в страната и чужбина, но подобно отношение към гости на хотел не съм виждала на друго място. Първо, стаята, в която бях настанена за 60 лева на вечер беше без климатик, от рецепцията ме осведомиха, че само в някои стаи има и аз не съм от щастливите посетители, които между впрочем плащат една и съща цена за стая. Преглътнах този факт, въпреки че температурата навън и вътре в стаята беше 38 С. Голямото ми възмущение обаче, беше провокирано от силната музика в ресторанта, в който една певица с оркестър се опитваше да бъде чута от половината град. Трудно ми беше да чувам дори телевизорът в стаята. Тази серенада на много високи децибели, точно под прозореца на стаята ми продължи до 1 часа сутринта, след това беше заменена за още един час от значително по-слаба музика, слава Богу не от оркестъра, и тракането на столовете и масите, които персонала прибираше рано сутринта в 2 часа. Опитах се около 12 часа да се оплача на дежурния администратор, който ми се извини и каза, че нормално музиката от ресторанта спира в 12,30 часа!!! Имах след това и интересен разговор с управителкта на ресторанта, която ми поясни, че си има гости в ресторанта и музиката няма да спре!!! Интересно, аз каква се явявах за съдържателите на това заведение?! Приканвам свички, които смятат да посетят този \"хотел\" да не го правят, особено ако целта на посещението им е да се наспят след дълъг и уморителен работен ден. Това на мен не ми се удаде.