Автор Тема: детски маркет ВЕГА  (Прочетена 1107 пъти)

лефтеров

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
детски маркет ВЕГА
« -: Януари 03, 2008, 01:57:15 pm »
За коледа купих на сина си електронен Дартс от детски маркет \"ВЕГА\" Варна. Когато след закупуването на продукта попитах за гаранционния период на стоката продавачката ми отвърна, че такъв няма. Това ме учуди, но вече бях направил покупката и се надявах, че като коректен потребител ще срещна коректно отношение. При условие, че продукта струва 50лв. би трябвало да няма проблем да бъде върнат ако се отаже, че той даде дефект. Истинските магазини в истинките държави дават гаранция за всеки артикул, дори и да е на стойност 1лв. Помислих си, че в България нещата все още са далеч от това, което е по света, но имах едно наум. Опасението ми се оказа вярно, тъй като още на втория ден Дартс-а спря да работи. За съжаление не мога да посетя магазина и да върна стоката, тъй като работя и живея в чужбина. Търся съвет и помощ, защото освен, че разочаровах сина си загубих 50лв.
« Последна редакция: Януари 04, 2008, 10:55:26 am от Izida »

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
детски маркет ВЕГА
« Отговор #1 -: Януари 03, 2008, 09:26:32 pm »
По закон можете да направите рекламация на дефектна стока до 2 години от покупката, независимо дали има или няма гаранция, предложена от продавача.