Храни > Месни продукти

бяла риба опакована от фирма\"Данел 97\"

(1/2) > >>

jonny33:
Купих си бяла риба опакована в херметични опаковка.Фирмата внесла и опаковала рибата е   фирма \"DANEL 97\".При разопаковането  и размразяването на рибата се оказа че освен риба съм си купил и 250-300г.вода.При опаковка от 600г. мисля че количеството вода е недопустимо.

emilios:
Този проблем стои и при замразените пилешки продукти. Съветвам да се купуват продукти от доказани производители (по правило по-висока цена – но поне е месо, а не вода), или охладени продукти, където го няма проблема с инжектирането на вода. Не мога обаче да кажа дали по закон това е наказуемо. Някои производители записват на етикетите си съдържанието на \"не типична\" вода.

иван адамов:
Аз купих скумрия от въпросната фирма. Като я приготвих се размириса ужасно. Част от рибата се кашна, около коста миришеше. Купих я от Метро.

венцислав найденов:
и аз си купих тилапия от метро-1кг.и на нея съвсем точно си пишеше че 200гр са вода.е то бива ама това е нагло.да плащам водата като рибата.и то законно според мен.идиотщина пълна

egotseva:
Аз също съм си купувала замразена рибе с прекалено много вода. Оттогава предпочитем незамразени продукти.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия