Автор Тема: Online курсове по чужди езици  (Прочетена 1047 пъти)

Sisa

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
Online курсове по чужди езици
« -: Септември 05, 2007, 09:46:22 am »
......................................................................
« Последна редакция: Септември 21, 2007, 09:56:58 pm от Sisa »

pink_devil

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #1 -: Септември 10, 2010, 02:37:52 pm »
Не съм съгласна!

Красимира Ганева

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: Август 02, 2012, 03:29:01 pm »
Здравейте,
Бих искала да попитам, как да постъпя в следния случай - записах се за компютърни курсове по Фотошоп. Примамиха ме да платя капаро с 15% отстъпка. Обадиха ми се за начало на курса два месеца по-късно, като трябваше да доплатя останалата сума. Курсът се състоеше в 30 учебни часа, които казаха, че ще се проведат в рамките на 5 дни по 3 астрономически часа (???). Посетих курса първите два дни, след което ми стана ясно че преподавателят не е достатъчно компетентен и нищо няма да се научи, освен това версията на Фотошоп, с която ни караха да работим беше S2, което е смехотворно при положение, че вече има версия 7.
След като реших, че повече няма да посещавам курса се обадих в офиса на фирмата, тъй като там става записването, плащането и т.н., откъдето ми отговориха, че не могат да ми върнат пари, след като съм минала половината от курса. Елементарно е да се изчисли, че съм взела 9 от 30-те учебни часа, което не е дори една трета и затова продължавам да звъня и да си търся правата.
Въпросът ми е - имам ли право да ми върнат цялата сума или трябва да търся част от нея?