Автор Тема: McDonald's  (Прочетена 5309 пъти)

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
McDonalds България с фалшиви телефони
« Отговор #15 -: Ноември 24, 2008, 01:06:04 am »
maka е създаден потребител специално заради тези 3 поста. Зачестиха напоследък този вид потребители.
Иначе никой не нападам, само давам съвети как тази енергия вложена в дадените постове, щеше да бъде употребена пълноценно. Но в случая е отишла на вятъра. Защото нищо не се разбира, и съм изброил причните. Който иска да ги слуша, който не иска да не ги.

maka

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #16 -: Ноември 27, 2008, 05:03:37 pm »
\\::::::))))))))))))))))))))))))))))

dinka nedeva

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
McDonald\'s - Макдоналдс България , подвеждаща реклама!
« Отговор #17 -: Април 26, 2009, 02:27:01 pm »
В Макдоналдс персонала си спестява по някой продукт ,който не слага в торбата \"за в къщи \'\' Случи ми се два пъти последователно -единият в Макдоналдс на магистралата София - Пловдив , а другият в МОЛ-а в Стара Загора. Такава известна американска фирма , но си лъжат на дребно...като в България.Чета по форумите за много измамени по този начин.Моля някой да ги спре .

maka

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #18 -: Юни 23, 2009, 12:43:42 am »
ехоооооо кадесте бе хора

moiamarket

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #19 -: Октомври 17, 2009, 01:39:46 pm »
Днес си поръчх две бигмак менюта от макдрайв.
Като се прибрах вкъщи установих че липсват ддвете коли. Преди две седмици поръчах детско мееню и бяха забравили играчката. След като се върнах и двата пъри ми отговориха че е необходимо да изваддя есичко от плика и да проверя за липси. Ами тогава за какво е макддрайв, може би да извадим всичко на капака на колата и да броим...
Ресторанта за който пиша е на Орион. Два пъти наглост и безочие и мисля че това е достатъчно.
За бога братя не купувайте от мак доналдс

Milliy

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #20 -: Януари 30, 2010, 06:30:29 pm »
Извинете, но защо се храните в Макдоналдс?!

geoge

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #21 -: Януари 31, 2010, 08:35:14 am »
Не съм стъпвал във FuckDonald\'s от 9 години, освен ако ми се наложи да отида до кенефа

bulgaran

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #22 -: Юли 31, 2010, 05:46:58 pm »
Здравейте, явно проблемите на този ресторант не са от днес, а си е традиция да си отблъскват клиентите.
Моят случай също е интересен, пък и пресен при това, явно проблемите им се задълбочават, вместо да ги изчистват.
На 28.07.2010 г в 6:40 решихме да закусим и да си починем на път за морето на по горе споменатият ресторант Макдоналдс в град Бургас.
Слизаме от колата и се оказва че ресторанта не е денонощен ами отваря от 7:00. Понеже бяхме огладняли и нямахме време да чакаме до 7:00 часа, видяхме че Макдрайв е денонощен и отидохме от гишето да си вземем сандвичи и koka-кола.Поръчахме си ние храна за 25 лева и след като платихме ни казазха да се отдръпнем и да поизчакаме да стане поръчката.И тука пролича професионализма в този ресторант , язък че бързахме толкова и си поръчахме от Макдрайв гишето, поръчката отне 25 минути на бързото хранене в Макдоналдс-Бургас. Стояхме отвън на гишето тези 25 минути. Пред нас обслужиха 2 коли а нашата поръчка все не излизаше.Не искахме още от първият ден на морето да започваме с кавги и затова кротко седяхме и си чакахме \"шибаните\" сандвичи. Поне да ни бяха отворили да чакаме вътре защото отвън всички места зя сядане бяха мокри и никой не ги избърса а трябваше да отворят в 7:00.
В 7:05 излезе и нашата поръчка ( най накрая) , запътихме се през входа  за да седнем вътре защото както казах вънка всички места плуваха във вода и не можеше да се седне.Но уви в 7:05 не бяха отворили вратата за да седнем вътре.Стояхме прави отпред и набързо решихме да си изядем сандвичите за 25 лева и да бягаме на плажа. И тук пак греда, липсваше ни големият портокалов сок , а в касовата бележка беше там.Отидох на гишето и показах касовата бележка и си поисках сока, а продавачката дори не се извини,погледна не мръсно, все едно я помоолих да ми даде 5 лева от портмонето и, поддаде ми сока и ми взе касовата бележка и я смачка, не ми я върна, както трябваше да направи.Докато се занимавам с липсите от поръчката ни стана 7:15 а ресторант Макдоналдс град Бъргас все още не беше отворил, една жена искаше кафе да си вземе и си сочеше часовника на хората зад щанда за изпълняване на поръчките които се правеха че не я виждат, а тя доста гръмогласно викаше, изобщо не я отразиха, а жената бързаше и искаше да си вземе кафе в 7:15 а все още беше затворено.Аз и подхвърлих да отиде на макдрайв гишето и да се обслужи ако все още държи да пие кафе от този международно- известен ресторант за бързо хранене-Макдоналдс.Та така....., това е премеждитето ми в Бургас. Ако някой който има отношение към тази извесна международна верига ресторанти чете тези редове, то моля нека да знае че аз и моето семейство няма да стъпим повече в този ресторант и то най вече заради намръщените и високомерно гледащ персонал в Макдоналдс Бургас на дата 28.07.2010 в 7:00 сутринта.25 лева- \"ХАЛАЛ\" да са ви , повече нема да ви раним надути пачаври.И за Последно да попитам, абе защо не се объркахте да сложите 1 сок повече ами винаги забравяте да ги сложите в торбата с поръчката, дали е случайно??????
Хайде със здраве, оставам с много лошо впечатление заради този ресторант и за самият град Бургас, като част от този град.
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 05:53:44 pm от bulgaran »

Nqma Znachenie

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #23 -: Август 03, 2011, 04:10:20 pm »
Става въпрос за Мак Доналдс в Бургас, на ул. Александровска и по конкретно до г-ца или г-жа \"Сиси\"
Сиси\", без да те заплашвам, ако четеш това искам да ти кажа, че света е твърде малък и ще се видим някъде другаде. Ти си най-арогантната и проста служителка в смотаната ви верига, в която влязох за първи и последен път. Вчера докато дойде моя ред да ме обслужиш, доста клиенти преди мен ти теглиха по една, но си мисля, че е крайно време да си намериш майстора и да ти стане ясно, че КЛИЕНТА е на 1-во място и трябва да го уважаваш или поне да полицемерничиш малко и да покажеш някаква любезност, дори и превзета. Ако не са те научили, НАУЧИ СЕ!
Цял живот няма да работиш там, нали се сещаш, че утре може да се видим другаде или ...да попаднеш при мен! Искам да ти кажа, че много съм ти обидена и няма да оставя нещата така. Виждам, че доста хора се оплакват и особено от обекта в който се намираш ти.  
Предлагам ти да вземеш мерки относно поведението си, за да не плачкаш после.....

Eli Malenkova

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
Re: McDonald's
« Отговор #24 -: Март 03, 2014, 01:54:11 pm »
В заведението ви на магистрала Тракия до Пловдив, чаках сигурно 15 мин за една кола, ако това му се казва бързо обслужване, не знам.Добре , че се отървах от гадния си навик да ям junk.