Автор Тема: Сирене ЛАКРИМА  (Прочетена 5703 пъти)

zebra

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Сирене ЛАКРИМА
« -: Октомври 04, 2007, 03:48:26 pm »
Дами и Господа,не си давайте парите за сирене Лакрима!Последните два пъти сиренето имаше адски отвратителна миризма.Незная от какво  и как го правят,но то е и с отвратителен вкус.Цялата ми кухня миришеше на смрад. И друг път е намирисвало,но последните пъти просто миризмата беше непоносима.Чудно ми е кой позволи на въпросната фирма да си изнася вмирисаната продукция  в Европа...?А дали пък за нашия пазар не остава вмирисаното сирене,нали сме си втора ръка хора?!

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
Сирене ЛАКРИМА
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2007, 05:21:21 pm »
До преди година ядях само това сирене - малки опаковки като за дом, в който не се прекалява със сиренето. Но ... няколко пъти взимах сирене, което бе пожълтяло, освен това ставаше все по-солено. Е, реших, че не искам да ям толкова сол, като дори това количество не е успяло да го спре да не се разваля. За това и аз смених марката.

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
Сирене ЛАКРИМА
« Отговор #2 -: Октомври 04, 2007, 06:26:12 pm »
zabra: Ако пазите касовата бележка - върнете сиренето в магазина, от който сте го купили и си поискайте парите обратно!

zebra

• Новак
  • *
    • Профил
Сирене ЛАКРИМА
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2007, 11:18:18 am »
elenaaleks,тук не става въпрос за парите,които съм дала.Въпросът е принципен.Докога ще ни пробутват боклуците си на високи цени.Това сирене го купувам от години и смея да кажа,че до преди 1 година сиренето им беше с що годе добро качество.Но от няколко месеца насам е под всякаква критика,особенно последното което купих...няма друга такава смрад,вярвай ми.Ами май по добре ще е да си купувам сирене на цена 5 лева,че поне да зная защо не ми е харесало.Ама аз не та не,след като фирмата има разрешително да изнася в ЕС,значи продуктити са с високо качество...ако и за ЕС изнасят тази смрад...Но път те може би не държат на българските потребители!?Евентуално пък ако държат-тези потребители са с един по-малко. Скапана,безхаберна и безконтролна държава...

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
Сирене ЛАКРИМА
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2007, 11:55:53 am »
zabra: Въпросът, колкото и да не ни се иска и да не ни харесва, опира до пари. Фирмите ще започнат да си вършат работата качествено, само когато усетят, че са на загуба, че не могат да си покриват разходите или когато ги глобят. На тях не им пука, че някой им купил сиренето и после се оплаква, че не било хубаво - нали сте им платили - тях това ги интересува. Същото важи и за търговците. Нещата няма да се променят, докато ние потребителите не им бръкнем в джоба да си вземем парите, които сме дали за некачествени стоки или докато държавата не направи същото с глоби. Аз лично не очаквам държавата да направи кой знае какво, затова когато купя нещо некачествено - си искам парите обратно и с тях ще си купя същото, но по-добро.

palj

• Новак
  • *
    • Профил
Сирене ЛАКРИМА
« Отговор #5 -: Юни 30, 2009, 12:12:02 pm »
най-гнусното сирене на българският пазар

palj

• Новак
  • *
    • Профил
Сирене ЛАКРИМА
« Отговор #6 -: Юни 30, 2009, 12:21:17 pm »
имах глупостта да си купя козе сирене от Лакрима-вонящо,пожълтяло,меко и лепкаво като маджун и с ужасен вкус.тази фирма трябва да се забрани.след като им изпратих/въпросното развалено серене/в Пазарджик,се наложи и да им се обадя за да попитам защо не получавам отговор.та те ме увериха,че когато имат транспорт към моят град ще ми доставят нова опаковка.вече 3-ти месец никой не ме е потърсил...няма и да ме потърси.така че ,уважаеми потребители не купувайте боклуците на Лакрима.това са поредните български мошенници!