Автор Тема: ФАЯНСОВИ ПЛОЧКИ  (Прочетена 323 пъти)

garses

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
ФАЯНСОВИ ПЛОЧКИ
« -: Октомври 09, 2007, 09:43:33 pm »
ПРОДАДОХА МИ РАЗЛИЧНИ ПАРТИДИ ПЛОЧКИ,КОИТО СЕ РАЗЛИЧАВАТ ФРАПИРАЩО ЕДНА ОТ ДРУГА.КЪМ КОЙ ДА СЕ ОБЪРНА?

djogleva

• Новак
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
ФАЯНСОВИ ПЛОЧКИ
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2007, 01:47:09 pm »
Ooooo... да не би да са на Мартинели? :) Защото аз имах огрооомни проблеми. И с многократно ходене по мъките успях да си издействам еднакви плочки. Не мислете, обаче, че същото се случи с фризовете. От 19 фриза два пъти 3 от тях бяха различни! Сякаш говориш с малоумни същества. Накрая успяха да намерят еднакви фризове, но основата им се различава от тъмните плочки, защото са от различна партида!!! Вдигнах ръце и им теглих една, тъй като няма да са едни до други, надявам се да не личи толкова.
Фирмата е КЕРАМИКБУЛ и става дума за магазина на ул. Слатинска в кв. Слатина. Собственикът дори си позволи да ми повиши тон, а дежурната му реплика беше \"Ама аз какво мога да направя, те от фабриката така идват...!?\" и т.н.. А ставаше въпрос за поръчка от 750 лв!
Явно това се случва и на други хора /аз мислех, че съм си Марко Тотев/ и смятам, че наистина не е лошо да се потърси отговорност. В случая аз бих Ви посъветвала да се обърнете към управителя като заявите желанието си в най-кратък срок да ви съберат плочки от една партида. Ако не могат да го направят, може да изискате връщане на капарото и разваляне на договора. След като Вие сте одобрили мострата, а това което е дошло, поне отчасти не отговаря на нея, т.е. Вие поръчвате едно, а идва съвсем друго, смятам, че имате право без излишни формалности да развалите договора. Успех! /P.S. Малко хаотично се изказах, но имам работа, а пък съм съпричастна към този проблем :)/
« Последна редакция: Октомври 10, 2007, 02:09:42 pm от djogleva »