Автор Тема: МВР не си върши работата !  (Прочетена 470 пъти)

denzall

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
МВР не си върши работата !
« -: Октомври 12, 2007, 03:38:27 am »
Добър ден.Моята история е във връзка със кражба на телефон (Panasonic VS3)преди 4 месеца ми откраднаха телефона в Хасково при което аз веднага отидох в офиса на мтел град Димитровград съобщих им за кражбата на телефона и че телефона е кодиран към мтел от офиса ме пратиха в мвр да съм подал жалба това и направих отивам в РПУ град Димитровград разказах им как са ми го откраднали и от там ме пратиха в Хасково в РПУ - то. Там се срещнах с изледователя Христо Христозов разказах му и тои ме увери че телефона ще ми бъде намерен записа имея на телефона и каза че до месец - два ще бъде намерен ,тъикато трябвало извършителя да пусне телефона независимо каква карта и щяли да го засекът .Не помня за кои път ходя в РПУ-то и секи път ме отпращат звънях му и всеки път които звъна ми казва иска се време вече 4 месец чакам , а робота е изключително проста телефона ако е включен да се засече номера и от там да го кажат на оператора на които е номера и от там  те казват местоположението това за 4 месеца работа ли е те и пръста не са си помръднали и кажете ми защо ние дънакоплаците плащаме за тези които и пръста не си помръдват и малкоto усилие не полагат да бъде намерен . Не съм единствен които подава жалба и чака с месеци наред  и накрая нищо поне да не лъжат хората .
« Последна редакция: Октомври 12, 2007, 03:43:49 am от denzall »

mmk

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #1 -: Август 21, 2008, 01:42:41 pm »
Da, izobsto na MVR ne im puka kato stava vypros za normalni hora, da ne govorim kakvi danyci plastame samo... Razbiha mi naskoro kolata , obadih se v MVR, s polusynen glas dezurnia me pita imam li Avtokasko, ako ne, edva li mozelo da se napravi nesto. I do tam beshe vis4ko. Tova se slu4i v Sofia....

bjork

• Новак
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
« Отговор #2 -: Август 30, 2008, 02:22:31 pm »
Grozna istoriq za poreden pyt. Seshtash li se kak na evrokomisar Kuneva i gepiha chantata s telephonite v Sofia i policiqta razkri krajbata za broeni chasove, a? Obache tq e \'nash chovek\'  ;)