Автор Тема: Бензиностанция ЕКО - бул. К.Величков  (Прочетена 2857 пъти)

Drevnata

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Бензиностанция ЕКО - бул. К.Величков
« -: Октомври 25, 2007, 06:50:29 pm »
Приятел ми препоръча да зареждам бензин от бензиностанциите ЕКО. Първия път заредих от тази на бул.България и всичко беше ОК. След няколко дни попаднах на бензиностанция от същата верига на бул. Константин Величков, близо до пресечката със Стамболийски. Бях приятно изненадана, че ми предложиха клиентска карта, която ми дава правото да събирам бонус точки и като се понатрупат да ги заменя за гориво - 2 точки (лева) на всеки 20 литра заредено гориво. Оказа се обаче, че картата важи единствено и само за тази бензиностанция, не и за другите от веригата. Но не това е най-лошото - прецакнята е със самия бензин - ужасен, та ужасен! Колата започна да придърпва зверски на ниски обороти - страшно лашкане настана. Освен това имам подоцзрения, че цакат и с количеството. От първия път не се усетих, че може придърпването да е от бензина и заредих там още два пъти. Чак като ми светна, напълних резервоара в ШЕЛ и всичко се оправи. Не знам - може би други автомобили не са толково чувствителни, но аз няма да зареждам вече там.
« Последна редакция: Октомври 25, 2007, 06:51:48 pm от Drevnata »

Георги Христов

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Бензиностанция ЕКО - бул. К.Величков
« Отговор #1 -: Август 23, 2011, 04:57:49 pm »
Аз също съм фен на ЕКО, но толкова ужасен бензин като този от ЕКО - Константин Величков не бях сипвал. Колата просто загуби мощност. Смених бензина (отново на ЕКО, но от друго място) и всичко се оправи. Не знам какви шашми правят на въпросната бензиностанция, но повече няма да стъпя там.