Автор Тема: Проблеми с М-ТЕЛ  (Прочетена 42482 пъти)

predaden

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
За мтл какви мошеници са
« Отговор #150 -: Декември 15, 2010, 08:31:42 pm »
Аз също искам да споделя възмущението и разочарованието си от MTEL.Знам ,че и моя проблем няма да се разреши,но.......... нека знаят- няма да купя нищо повече от тях така съветвам и всичките си познати.
 Купих телефон на изплащане.На втората седмица се развали и го пратиха на сервиз от там ми дадоха нов защото този не ставал след още две седмици пак се развали и пак на сервиз.Върнаха го оправен с предупреждение за първа и последна поправка като не ме възмути толкова,че гаранцията отпада,а това как беше написано \"одър\" ръкописно и с химикал от техника.
 Още пазя гаранционната си карта с грамотно написаното на нея \"удар\",още пазя телефона,който ми върнаха неоправен и изплащам ОЩЕ(той никак не е евтин) въпреки,че не можах и месец да му се порадвам и си мисля дано само неграмотността на този техник е в граматиката,а за себе си съм направил извода.
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 08:34:43 pm от predaden »

veselina.marinova

• Новак
  • *
    • Профил
Отново в Мтел...
« Отговор #151 -: Декември 17, 2010, 07:48:41 pm »
Здравейте!
Пиша ви от Силистра. На 20.10.2010г. ми изтече двугодишния договор с Мтел. Реших да си подновя договора и да премина на Мтел Комбина(отново двугодишен) в магазин Handy. Единия номер (моя) се запази същия, а другия с когото си избрах да говоря неограничено беше на прима карта. До 24 часа трябваше да се активира. Обещаха ми, че номерът който беше на прима ще се запази и го вписаха в договора.Съгласих се и сключих двугодишен договор. След активирането номерът на примата не беше запазен, а беше заменен с друг напълно нов номер. Ходих 5-6 пъти до Handy и ми обещаваха че ще оправят проблема.Сметаката ми вече излезе,а проблемът си остана.Последният път ми казаха,че след няколко молби до Мтел са получили отказ и въпросът остана нерешен. Сега в договора ми пише едно, а в действителност друго.Сдобих се с един ненужен номер.Адресът на магазин Handy в Силистра е ул. Симеон Велики 18-20.

nonamebg

• Новак
  • *
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #152 -: Декември 29, 2010, 03:24:58 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ,
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ МОИТЕ НЕВОЛИ С ТОЗИ ОПЕРАТОР.СЪЩИЯ ДЕТО НАЕМАШЕ ПРЕДИ 10 ГОДИНИ МУТРИ ДА ПАЗЯТ ОФИСИТЕ МУ. ИМАХ ДОГОВОР ЗА 15,90 С 12 НОМЕРА ЗА 500 МИНУТИ НА МЕСЕЦ. АКТИВИРАХ ГИ С СМС . И ПОЛУЧИХ СМЕТКА 280 ЛЕВА. ЗАЩО-АМИ СЪРВЪРА НЕ АКТИВИРАЛ 10 ОТ 12-ТЕ НОМЕРА. НО АЗ ИМАХ ОТГОВОР ОТ СЪЩИЯ ТОЗИ СЪРВЪР. РЕКЕТИ , СЪДИЛИЩА-НЕ ПИТАЙТЕ. ТАКА И НЕ ГИ ПЛАТИХ.
НО НАЙ-ГАДНОТО ДОЙДЕ ПОСЛЕ. КУПИХ СИ ПРИМА - И СЛЕД НЯКОЛКО ДНИ МИ Я СПРЯХА -ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ НАГЛОСТ - ЗАЩОТО Е НА МОЕ ИМЕ . ПРОСТО ПЪЛНИ ПРЕСТЪПНИЦИ
БЯГАЙТЕ ОТ ТЕЗИ МУТРИ

BeTaTesTeR

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 65
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #153 -: Декември 29, 2010, 08:28:07 pm »
Трябвало е да напишете жалба до мтел за да разследват случая.Незнам кога ще се научите,че с неплащане нищо не се решава,ама българина си мисли,че като не плати и всичко е наред.Логично е да ви спрат картата след като се водите длъжник в системата им,нагло е от ваша страна да искате да ползвате услугите им отново без да сте си оправили задълженията.Утре като отидете в банката и там ще ви откажат кредит заради това задължение,въобще навсякъде ще гледат на вас като на некоректен партньор който може да не си плати задълженията както е направил с Мтел и това ще ви носи само негативи.Информацията за длъжниците се изпраща към регистър до който имат достъп всички банки и мобилни оператори и могат да проверят какво ви е кредитното минало.Да не говорим,че рано или късно на вратата ви ще почука полицията заедно с вещо лице за да ви описва имуществото.

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #154 -: Декември 29, 2010, 11:00:35 pm »
Той човека ти пише, че е имало \"РЕКЕТИ, СЪДИЛИЩА \", ти говориш за жалба ! ? !
(Пил ли си нещо ? . . . .не е лошо . . .  все пак празници . . .)

BeTaTesTeR

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 65
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #155 -: Декември 30, 2010, 12:07:06 am »
Ми той така го е написал,че не става ясно.Аз го тълкувам,че рекети и заплахи за съд е имало от страна на мтел заради задължението,а до там се е стигнало защото той не е изпратил жалба ами е решил,че няма да плаща и е за**ал нещата.Защото такава елементарна грешка каквато е описал се хваща веднага и много лесно може да се провери.А ако пък той е завел дело срещу мтел надали щеше да се оплаква тук.
« Последна редакция: Декември 30, 2010, 12:14:25 am от BeTaTesTeR »

kre4etalo

• Новак
  • *
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #156 -: Декември 30, 2010, 08:24:59 am »
Ако този сайт имаше нормални администратори, нямаше да допусне мнение като първото! Не можете ли да разбирете, че не може потребителска организация да нарушава законите, като не ограничава анонимното клеветничество! Ама те оператрите ще запотчнат да ви съдят и тогава нещата ще си дойдат по местата!

mipopov

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 56
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #157 -: Декември 30, 2010, 09:19:21 am »
Защо за обикновените хора да не може, а за операторите да може? Направи 5лв задължение към някой оператор и ще видиш как започват едни анонимни обаждания от скрити номера! А дори може да ти се случи следното:- Звъни ти телефона, гледаш, че е номера на твой приятел, вдигаш и, а... изненада някакъв мазничък глас започва да те тормози.... Така, че не ги защитавай, защото не знаеш какво могат да ти поднесат след време! Аз също защитавах пред приятели единия оператор, но след една грешка на техен служител и тяхно безхаберие сега ме тормозят и мен, въпреки, че имам всички необходими документи, че съм изключил картата. Обаче аз записвам всяко едно обаждане и след нова година аз ще имам иск към тях.

fluditec

• Новак
  • *
  • Публикации: 26
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #158 -: Декември 30, 2010, 06:07:00 pm »
Кре4и, операторите няма да запоТчнат да ги съдят, защото не искат да се вдига шум около тях, а просто искат да си смучат от кръвта на народа. Ако се вдигне шум ще вземе да се разсмърди работата, пък ще вземе народа да натисне купените политици и медии, пък ще вземат те да се направят че работят и да изтрещи някое операторче, че както и не спазват законодателството ще им стане лошо без още някой лев. Така че в сайта нещата ще се описват както са, а не както в медиите относно мобилките - добро или нищо като за умрял. А между другото нямам нищо общо с администраторите, а пък се пише РАЗБЕРЕТЕ.

mipopov

• Младши потребител
  • **
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #159 -: Декември 30, 2010, 09:39:42 pm »
Затова на 20.01 всички тук:
http://svejo.net/957929-protest-az-shte-prisastvam-a-ti

Woohaa

• Новак
  • *
    • Профил
Mtel крадат ви без да питат
« Отговор #160 -: Януари 05, 2011, 10:30:58 pm »
браво!
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 09:45:52 pm от Woohaa »

mipopov

• Младши потребител
  • **
    • Профил
« Отговор #161 -: Януари 08, 2011, 02:30:35 pm »

brainbomb

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #162 -: Януари 10, 2011, 02:14:16 pm »
Да това си е казус. Може би от телекомите трябва да дават по-пунктуални разяснения за интернет настройките, но в крайна мсетка телефона си е твой, така че ти си си отговорен.

brainbomb

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #163 -: Януари 10, 2011, 02:56:11 pm »
Abe reketi, mutri... vie hora syvsem izpushihte

didi8016

• Новак
  • *
    • Профил
M-TEL ИЗМАМИ
« Отговор #164 -: Януари 10, 2011, 04:00:28 pm »
имам въпрос  към вас хора възможно ли е за време  от 1 месец един нормален човек да изразходи интернет  за 500 лева  нормално ли е