Автор Тема: повреда на пералня  (Прочетена 15935 пъти)

preslava76

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
повреда на пералня
« Отговор #15 -: Март 29, 2009, 12:09:41 am »
Имам пералня ИНДЕЗИТ от 12г. и до сега,слава Богу нито веднъж не е отказала.Не е отваряна въобще. Но отдавна се чудя как мои приятелки си вадели чекмеджето за прах и го чистели,пък аз колкото и да се опитвам,не излиза.Някой имал ли е подобен проблем? Досега не е чистен филтър,тя е вградена,но от известно време започна да се появява неприятна миризма от барабана(или от уплътнението),не зная.От какво може да е това,бе хора? Имам си кош за мръсните дрехи,но моят малчуган се случва да навре своя дреха в барабана и ако не я видя,дрехата замирисва на адски лошо.Моля Ви пишете ми кво да правя с тая хубостница,че ми отидоха парите само за омекотители.

dani_sakar

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
повреда на пералня
« Отговор #16 -: Юни 04, 2010, 11:54:44 am »
И с моя хладилник Аристон се случи същото закупен от техномаркет Велико Търново вече е с четири ремонта и отново съм без хладилник заключението ми е не купувайте от Техномаркет .

nasko8103

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
повреда на пералня
« Отговор #17 -: Ноември 18, 2010, 03:12:59 pm »
Здравейте , на 20.07 тази година си купихме пералня ARISTON Notpoint ARXD 109 EM работи приблизително два месеца викнахме техник които каза че е изгоряла някаква платка от високо напрежение в електрическата мрежа , след две седмици доиде друг за да постави платката но каза че пералнята изгоряла от хлибарка и каза че гаранцията не е валидна. Отидох до магазин \"Зора\" и си направих рекламация , и от тогава (септември) до сега нищо.Взех я на изплащане аз си плащам вноските но пералня нямам.Въпроса ми е в такъв случаи имам ли някакви права , и ако да моля кажете какви са за да го потъря . Предварително влагодаря!
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 03:15:13 pm от nasko8103 »