Автор Тема: Джет Кредит не издават документ за изплатен договр?!  (Прочетена 2051 пъти)

Nikol

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Защо Джет Кредит /Джет Кеш... и тем подобните им измислени кредитчета/ не издават документ /удостоверение, служебна бележка.../ за изплатен договр? Не е ли в правто си потребителят да изисква да му се издава някакъв документ от такава институция за издължаване на кредита? Да, в правото си е! Но когато поиска този докумет, такъв не му се предоставя, ЗАЩО ЛИ??? Не е ли подсъдимо? Утре може да му се \"сервира\", че дължи още пари...? Защо някой не предприеме нещо? Защо ми се отговаря, че те не издавали такива документи? ЗАЩО? Къде мога да се оплача?

lady Miryam

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Джет Кредит не издават документ за изплатен договр?!
« Отговор #1 -: Август 30, 2009, 09:43:34 pm »
Никол кактои писах вече и на мен в Пощенска банка ми заявиха че не ми бил необходим документ за удостоверяване че ен дължа нищо повече на банката защото било излишно да плащам 40 лв ако не ми трябва да го представям някъде!!!

ninany

• Новак
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
БНП Париба Лични Финанси цакат яко хората не само с високата лихва, но и с лъжливите обещания за преизчисление при предсрочно погасяване.

Анета Апостолова

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Такъв документ се издава срещу подаване на необходимото заявление в техен офис  и е напълно безплатно.