Автор Тема: dograma rolplast  (Прочетена 300 пъти)

albena1004

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
dograma rolplast
« -: Декември 11, 2007, 10:58:56 am »
zdraveite !
Izvinqvam se za pritesnenieto, no neznam dali vas trqbva da zanimavam s edin problem.
Minalata sedmiza reshihme da si smenqme dogramata s nova i to izbrahme firma Rolplast  -  jiveem v  Kostinbrod i  ima  ofis na firmata v koito otidohme i ni napraviha oferta za prozoreca  koqto beshe na stoinost 630 lv  - vidq ni se mnogo za PVC  prozorec i reshihme sus  sushtata oferta da proverim  v kv. Lulin  druga firma kakvo shte ni predloji  druga DA  ne e tolkova frapantna cena.  No minavaiki pokrai drug  ofis na ROLPLAST  reshihme da pitame kolko shte ni izleze prozoreca i pomolihme momicheto da ni smetne sus sushtite razmeri   kato tezi v Kostinbrod i se okaza razlika ot okolo 70-100 lv  
moje li nqkoi da mi obqsni na kakvo se dulji tova i zashto  sled kato rabotqt na edna programa i mi  kazvat che sa s ednakvi ceni za ciqla BG   zashto ot  kostinbrod  do lulin dade razlika ot 70 -100 lv  
Pri koeto  az  popitah momicheto v lulin  da pogledne ofertata ot  kostinbrod i tq kaza che neznae ot kude se poluchava razlikata -  kaza che neinata e vqrna i kolejkite ot Kostinbrod sa sburkali
otidoh do  Kostinbrod i  popitah momichetata tam zashto  ima razlika i te kazaha Kolejkata ot Lulin e sburkala nie sme sigurni v nashite smetki i  nqkoi da mi kaje  KUDE E GRESHKATAA
AKo trqbva pazq originalnite oferti ot  dvata ofisa

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
dograma rolplast
« Отговор #1 -: Декември 11, 2007, 12:53:37 pm »
И какъв точно е проблема? Т.е. като не ви харесва как ценообразува една фирма, отивате при друга - избор имате.

Stankova63

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
dograma rolplast
« Отговор #2 -: Декември 13, 2007, 10:37:21 am »
Интересува ме след като съм сключила договор за поставяне на дограма с фирма \"Мюлер\", а поради грешни мерки те ми изкъртиха стената в хола с по 6 сантиметра, но отказват да ме обезщетят имам ли полезен ход? Все още не съм платила цялата сума по договора, а срокът изтича на 14.12.2007 г.