Автор Тема: Прясно мляко Фибела  (Прочетена 716 пъти)

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
Прясно мляко Фибела
« -: Януари 02, 2008, 07:22:46 pm »
Вече в два магазина виждам прясното мляко Фибела на \"ОМК\" да е обявено като 1 литър, а то всъщност е 950 мл. Мен лично ме дразни идеята да продават нещо, което по традиция се предлага на литър, на близка, но по-малка развасовка и за това отбягвам тези млека. Честно казано, мисля, че търговците имат вина, но и че ОМК прилагат непочтена практика за да продават млякото си и да залъгват потребителите, че тяхното е по-изгодно - чрез намален грамаж. На млякото Верея пак на същата фирма ясно се вижда \"1 литър\" (можете да се убедите на снимката на сайта въпреки, че е доста ситна), посочен отпред на опаковката, докато за да видя обема на млякото Фибела трябваше да огледам детайлно задната страна на опаковката - 950 мл бе написано със ситен печат на гърба.
« Последна редакция: Януари 02, 2008, 07:25:13 pm от Izida »

zorkiq_tarsach

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Прясно мляко Фибела
« Отговор #1 -: Януари 03, 2008, 07:38:27 pm »
Купих си прясно мляко АРО от 1 литър, след като си го стоплих реших да си направя попара при което, при разбъркването на попарата млякото някак си се изпари и се оказа, че съм си направил попарка с чай, а не с прясно мляко, вярно че маслеността му беше едва 1,5%, но не смятам че това е причина за мистериозното му изчезване. Надявам се никой да не си купи повече от това мляко защото аз самия започнах да се притеснявам какво точно похапвам. ПАЗЕТЕ СЕ ПОТРЕРБИТЕЛИ ХРАНАТА МОЖЕ ДА СЕ ИЗПАРЯВА В БЪЛГАРИЯ И ТОВА Е РЕАЛНО !!!.
« Последна редакция: Януари 03, 2008, 07:41:30 pm от zorkiq_tarsach »