Автор Тема: Спа Клуб Бор Велинград е много ,много далече от 4-те си звезди!  (Прочетена 1227 пъти)

miracle

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Пристигнах ме в хотел Бор -Велинград на 3.01.2008 за да прекараме със семейството ми зимната  ваканция .Още при настаняването рецепционистката беше безкрайно неинформирана за всичко и от тук нататък се започна нашата одисея .С влизане в стаята температурата беше не повече от 10 градуса и прозорците бяха отворени при минус 17 от вън,когато се обадихме на рецепцията да съобщим те ни попитаха дали сме се обаждали преди това и естествено студа продължи през цялото време на престоя ни.И това не бе всичко ! на сутринта премръзнали от студ слязохме на закуска ,в ресторанта беше отново студено и цареше пълен хаос.В 9 часа блок масата вече беше празна ,нямаше абсолютно никакви прибори ,дори студена вода,(закуската е обявена от 7:30-10;00)нямаше места ,залата беше препълнена от почиващите ,които бяха безкрайно изнервени от ситуацията.След цялата тази  простотия (меко казано)отидохме на басейн с нагласата водата в него да е топла ,но уви тя беше студена .След като се качихме в стаята да се изкъпем преди вечеря отново нямаше топла вода и в стаята пак беше  адски студено,отново се обадих на рецепцията и пак попитах защо е студено и няма топла вода  <отговора беше отново\"Вие обадихте ли се преди да съобщите за проблема \"Явно това е  заучена реплика за възникналите проблеми в този недоказан спа хотел.Гвоздея на цялата ни вканцията беше вечерята която беше и единствена за нас ,чакахме 1 час да ни бъде сервирана след като и сервитьорката не се появи  близо 40 мин ,повикахме управителката ,която каза че не знаела какво става в кухнята ,при което само  прозвището и беше \"Управител\"според мен.Пълен провал!!!Изнервени до безкрай от
неуредиците в хотела поискахме на рецепцията книгата за оплаквания ,след което рецепционистката  започна да се вайка и ни заяви че такава няма,след което каза че в стаите имало анкетни карти ,но аз не искам да бъда анкетирана уважаеми дами и господа служители на този хотел  ,а искам да изкажа безкрайното се недоволство от обслужването ,студа и храната  във вашият СПА КЛУБ БОР.Почивката ми беше провалена за скромната сума от 146 лв на вечер.Избора е Ваш дали да посетите СПА ХОТЕЛ БОР ВЕЛИНГРАД.....................КОЙ ВИ ДАДЕ ТЕЗИ 4 ЗВЕЗДИ???????????

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
За хотел Бор -Велинград  мога да споделя,че е -4*.Ние бяхме там преди вас от 1 до 12 декември 2007.Още при настаняването си пролича,че администраторката не беше любезна.Тъй като имахме предплатена вечеря в пакета слязохме в ресторанта на вечеря.Посрещнати бяхме от сервитьор,който ни уведоми,че трябва да изчакаме,защото няма места.След около 20минути влязохме  и се оказа,че все още няма места.След това ни поканиха в банкетната зала, където беше много студено.Денят беше петък.В събота беше същото.В неделя в хотела останахме само ние.Много ще се радвам собственика на хотела да прочете мненията,защото тук иде реч за черешката на тортата.В четвъртък беше организиран някакъв семинар.Незнайно защо, всеки път когато минаваше покрай нашата маса управителката на ресторанта не ни поздравяваше,а се обръщаше на другата страна.Когато влязохме да вечеряме,видяхме от едната страна  заредени маси.Сервитьорите ни помолиха да седнем в другата зала.По средата на нашата вечеря,дойде някаква госпожа  и се развика,че мястото ни не е там и трябва да се изместим в другата зала.Госпожите управителки седяха спокойно и се правиха,че нищо не виждат.Дори не се извиниха.Като госпожа комплексната през цялото време си ходеше със скръстени ръце и кутия цигари.Незнаейки,че това е въпросната госпожа, копмлексна управителка,след местене от маса на маса в ресторант 4*,аз слязох на рецепцията и поисках
 среща с управителя ми отговориха,че ще и предадат и ме увериха,че тя сама ще ме потърси.Нищо подобно госпожа Милушева се криеше през целият следващ ден.След много увъртания от рецепцията ми дадоха информация,че госпожата е в панорамния бар.Проведох много кратък разговор с по-голяма на възраст,но доста по-неопитна колежка,защото моята професия е съвсем същата,макар да работя в хотел 3*.Изводът: освен,че управата не разбира нищо от туризъм,бельото и халатите се сменят на седем дни веднъж,закуската започва в 7.30 часа, а ресторанта е затворен и за финал ти начисляват натурален сок без да си го изпил.Ето за това има промоция от около 6 месеца - 20% за \"реномирания\"СПА КЛУБ БОР Велинград.Ако искате истинска почивка,не ходете там!!!!!!!